Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le fog menni az a 3 kg?

Így le fog menni az a 3 kg?

Figyelt kérdés
14/l, 158cm/49 kg vagyok.Nyárra 3 kilótól meg szeretnék szabadulni, tehát lassan szeretnék fogyni.Nem szeretnék semmilyen drasztikus, koplalós fogyókúrába kezdeni.Ezért életmódot váltottam.Teljes kiőrlésű kenyeret eszek fehér helyett, sok zöldséget és gyümölcsöt, sok fehérjét: csirkét, pulykát, halat, néha sovány sertéshúst is, zsírszegény túrót, tojást, natúr joghurtot, kefirt. Bőségesen reggelizek(azért nem egy kiló kaját eszek meg), aztán ebédre már nem eszek szénhidrátot, csak valamilyen sovány húst zöldségekkel, vacsorára pedig natúr joghurtot, kefirt, túrót, vagy tojást eszek.Néha, de nem minden nap tízóraira és uzsonnára megeszek egy-egy gyümölcsöt, zöldséget, kefirt vagy natúr joghurtot.És ami lehet, hogy nem lenne jó ötlet, hogy heti 2x-3x 2 kocka étcsokit(minél magasabb kakaótartalmút)reggel megennék, mert olvastam, hogy a magas kakaótartalmú csokik kis mennyiségben egészségesek.De lehet, hogy a csokit ki kéne hagyni, viszont akkor nem lenne hiányérzetem, és nem jönne rám az édesség utáni vágy, és nem lenne falásrohamom.(Ami sajnos sokszor volt már.)Emellet heti 3x kondizok 1,5 órát+otthon heti 3x fél órát tornázok, és nemsokára megyek futni is, mert nagyon szép idő van.:)
2011. márc. 15. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Így gond nélkül le fog menni, akár több is :) csak kitartás
2011. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!