Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára teljeskiörlésű...

Vacsorára teljeskiörlésű kenyér rossz?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy vacsorára kerüljük a szénhidrátot (sőt, olyat is láttam, hogy már délután 3órától ne). Én általában 5-6 körül érek haza az egyetemről, vagy később, és hogy tanulni tudjak, nekem muszáj szénhidrátot ennem, különben fáj a fejem, és nem tudok koncentrálni. Éjfél körülig fenn vagyok, szóval azért bőven telik el idő az evés és az alvás között, így belefér egy fogyókúrába? (pl. teljeskiörlésű magos kifli, túró, paradicsom, uborka)
2011. márc. 15. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Estére inkább próbálj valami fehérjét enni sok zöldséggel. paprika, paradicsom, uborka.

Fehérje pedig például joghurt, kefir, tojás, túró.

Ha haza érsz, akkor lefekvésig akkor 2-3szor is ehetsz.

A reggelid legyen inkább a kenyér, mert az adja a napi energiád.

2011. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyed nyugodtan, nem véletlen fáj a fejed a hiányától
2011. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5-6 körül nyugodtan egyél ch-t, hisz éjfélkor fekszel, addig még 6-7 óra van. Én 3órától nem szoktam enni ch-t, dehát én már 8-9 körül alszom. A saját időbeosztásodhoz igazítsd az étkezéseket, ne másokéhoz. Tk kifli is ok, de nyugodtan ehetsz rizst vagy zabpelyhet is, ezek egyébként jobb minőségűek. 5-6 körül tehát mehet egy ésszerű adat étel a te esetedben, 8-kor egyél pl 2 tojást és még 10kor nyugodtan egyél egy kis túrót, joghurtot. Egyébként, ha utána számolsz, miből mennyire van szükséged, sokkal könnyebb :)
2011. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) igen, ésszerű adagra gondoltam én is, meg szoktam fehérjét is enni bőven, inkább próbálom erre helyezni a hangsúlyt, de szénhidrát nélkül én szédelgek:) még egy kérdés, szeretnék majd zabkását csinálni, azt lehet reggelire, vacsorára is enni, vagy inkább legyen reggeli, mert gyümölcsökkel enném?
2011. márc. 15. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább reggeli, vagy a max 5-6 körüli étkezésed, mikor hazaérsz. Nem pont a gyümölcs miatt, hisz önmagában is ch. Minden reggel azt szoktam enni egyébként, nagyon laktatós, a tízóraim alig tudom magamba eröltetni :D. Jobb, mint a szendvics, tapasztalat. Igaz a tk szendvicstől sem tört rám éhség semmikép, de érzem, hogy a zabkása jobb. Csak ajánlani tudom :).
2011. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!