Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A könnyű szerkezetű kenyerekbe...

A könnyű szerkezetű kenyerekben pl (durcás kenyér) is 240-270kcal van mint a nehezebbekben? Tovább.

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen durcás kenyeret,fehér kenyér de nagyon puha,szinte már olvad.Levágtam belőle egy nagyobb szeletet és hihetetlen de csak 40g volt,miközben két picike toast kenyér 42g.És látványra a durcás kenyér vagy négyszerese a másiknak.
2011. okt. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A kalóriát súlyra kell mérni, nem látványra, szerkezetre és méretre (tudod, a kiló vas meg a kiló toll esete).

Nem ismerem ezt a kenyeret, de gondolom arról van szó, hogy több benne a levegő, tehát ugyanannyi a kalóriatartalma mint a többi kenyérnek, csak azonos súly több szeletet tesz ki.

2011. okt. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen az a durcás kenyér???
2011. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne vegyél toast kenyeret, ki tudja, miből van az!

Ha mindenáron akarsz kenyeret enni, akkor házi kenyeret vegyél, de ilyen szeletelt szärokat, csak tarts mértéket!

2011. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a durcás kenyér.Ilyen puha és finom kenyér nincs mégegy a világon:)

Persze,próbálom mértékkel enni,csak nagyon kenyérmániás vagyok:) Szerencsére fogynom már nem kell,csak súlyt tartok,így kényeztethetem magam picit :D

2011. okt. 18. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

van foszlós kalács is, bármit ki lehet sütni, hogy finom legyen. mondjuk hogy mit bele nem tesznek péksütikbe hogy finom omlósz legyen..


de a kenyér: lehet te szereted, viszont ha tudod hogy ő durcás, akkor kicsit hagyhatnád.

2011. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!