Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így nehéz lesz fogyni, ugye?

Így nehéz lesz fogyni, ugye?

Figyelt kérdés

3 kg-ot szeretnék leadni, tehát a túlsúlyostól messze vagyok.

Az a gondom, hogy tudtommal könnyebb leadni azt a felesleget, amit a test is annak érez (20-30 kg plusz).

Így, hogy esztétikai okból fogynék és a testem valószínűleg jól érzi magát ezzel a súllyal is, milyen esélyem van fogyni?

(Önsanyargató diétát nem, ésszerűt és egészségeset szívesen csinálok.)


2011. márc. 15. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen tényleg lassabban megy picit:) tapasztalat:) Nekem eleinte 1 hónap alatt ment le 3 kg. 173 centihez 68.8 kg voltam. Ok, nem sovány, tudom, de nem is kövér(: Most 64-65 körül vagyok de izmosodok is szóval nem túlzottan mérvadó ez:) Inkább centiben látható a változás meg az hogy a 40-es gatya helyett már lazán 38-ast hordok, sőt, kezdek kifogyni belőle. Felsőkből pedig már a 36-os helyett sokszor kell 34-es. Na jó, valamelyik fazonból még mindig 36-os kell, de csak a mellem miatt:D
2011. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyes étkezés mellett sportolj is valamit.
2011. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha csak pár kg-tól kell megszabadulni, akkor legyen jó az étrend, de a hangsúly a sporton legyen.
2011. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sportolok, nem is keveset. Mégsem mozdul. Most vagy elnéztem valamit és éppen tömegnövelek, vagy a testem annyira ragaszkodik ehhez a pár kg-hoz, hogy azért stagnál hetek óta.


Túl sokat biztos, hogy nem eszem.

2011. márc. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!