Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy mondanátok meg egy...

Pendragon kérdése:

Ti hogy mondanátok meg egy lánynak, h fogyni kellene?

Figyelt kérdés
H ne legyen rossz neki, se bántó, segítenék neki, de ehhez ki kéne forgatni a témát, ami talán rosszul eshet neki ha túlságosan elszántan foglalkozok ezzel a dologgal. Csinos lány de ha pár kilótól megszabadulna csinosabb lenne :))
2011. nov. 1. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
kocogj coca
2011. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mi van, ha nem akar csinosabb lenni miattad?
2011. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sehogy nem mondanám meg neki, mert úgy gondolom, semmi közöm más súlyához.

Az meg csak egyéni ízlés kérdése, kinek hogy csinosabb. Főleg, ha tényleg csak pár kilóról van szó, és nem olyan súlyfeleslegről, ami az egészségét veszélyezteti.


Akkor a legsértőbb valakinek ilyet mondani, ha nincs is rá igazán szüksége, csak neked nem tetszik.

2011. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi van ha neki így jó?Ha nem fogadod el így,akkor nem.Attól még ne tegyen olyat amit ő nem akar.
2011. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

szerintem semmiképpen nem sértő, az őszinteség többet ér.

viszont én mondom, para téma!


bizonyára nagyon szép, kedves felvezetés kell.. lehetne viccesen utalni rá, hátha leesik neki. nem tudom, szerintem ha mosolyogva közölném ezt szépen kedvesemmel, biztosan megértené. ha meg nem, akkor a mosolyon kívül mást is bedobnék, hogy nehogy bántásnak érezze :)

2011. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Hú hát én biztos kivágnálak mint macskát sz.ni. Keress egy anorexiás csajt ha ő nem felel meg...
2011. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ez a dolog egy nő számára mindig bántó,akárhogy mondják cukormázzal vagy anélkül.

nyilván azért nem fogyózik mert így érzi jól magát és azt hiszi neked is tetszik.szerintem ne bántsd meg őt.

2011. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nyitnék egy új e-mailfiókot, és megírnám neki névtelenül.
2011. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd, akkor meg őszintén, egyszerűen mondd meg neki, hogy jobban tetszik neked vékonyabban.

Sértődésnek nincs helye szerintem emiatt egy normális kapcsolatban.

2011. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk amikor épp öltözködik, akkor hozd fel a témát.
2011. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!