Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mióta...

Miért van az, hogy mióta sokat eszem jobban fogyok?

Figyelt kérdés
Volt ,hogy szinte alig ettem , mellette futottam és még híztam is egy kicsit. Aztán elkezdtem tök sokat enni és abba hagytam a sportot és még nem is egészséges ételeket eszem ,de fogyok ..miért van ez?
2011. márc. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt énis szeretném tudni! Velem is ugyan ez van....:S
2011. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A kevés étel mellett nem nasiztatok véletlenül?Most viszont a sok evésnél nincs szükség nasira.Én így voltam és én is fogytam,nekem azt mondták,hogy a szervezet a normál ételek helyett elsősorban a nasik cukrát és zsírját hasznosítja.Ilyenkor a szinte 0 táplálékbevitel mellett is hízunk.Mikor eszel rendesen,akkor viszont azt hasznosítja a szervezet,így több evésnél is lehet fogyni.
2011. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

szinte alig evés = éheztetés = szervezet raktároz, ezért fordulhat elő, hogy még híztál is

Az, hogy most fogy, lehet azért van, mert az anyagcseréd kicsit felpörgött, de ha ezt tovább folytatod (rengeteg egészségtelen étel, nulla mozgás), akkor biztosan elkezdesz megint hízni. Egyébként, amit így veszítesz súly csak víz, salakanyag és izom, zsírt így nem lehet veszíteni, ahhoz megfelelő kalóriadeficit és mozgás szükséges. Ezért kellene ésszerűen figyelni az étkezésre és mozogni.

2011. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!