Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyikkel fogyok jobban és...

Melyikkel fogyok jobban és melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fogyni akarok és mindenki azt mondja,hogy futás,úszás,biciklizés stb...

De melyikkel járok a legjobban ?


2010. aug. 13. 21:49
 1/3 Harrr ***** válasza:
40-60 perc kocogás, biciklizés kb 120 körüli pulzussal. Csak a mozgás + diéta fogyaszt, szóval a kajád is rakd rendbe.
2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki hogy neked melyik jön be jobban és melyiket hogy birod, ez egyénfüggő

az úszás az szerintem inkább a hátadra és gerincedre jó nem pedig fogyni bár formálj a combod és feneked

szerintem a futás a legjobb és azok közül is ez:

[link]

amikor pedig olyan nap van hogy más mozgás akkor pedig úszhatsz vagy biciklizhetsz

2010. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


nem tudok futni a bokám miatt :( nekem az kilőve és az úsztást tudom ajánlani :D én úgy csináltam hogy vettem egy uszi bérletet és egy héten 2x elmentem úszni és aztán meg biciklizni mentem nem ha héten 3x és mivel nem az enyém a kutya így vele heti 1x egy nagy nagy sétára mentünk úgy 1,5 -2 órás nagy séta :D a végére a kutya is elfáradt aztán 1 nap pihi :D ez mellett diétáztam és fogytam is :)

2010. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!