Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta, torna tippek? 17L

Diéta, torna tippek? 17L

Figyelt kérdés
Eddig kis vékonyka voltam.. nem is nagyon figyeltem oda az alakomra, mert megvoltam vele elégedve. EDDIG! Azonban most, már nem.. vékonyak a lábaim, semmivel nincs bajom a hasamon és a csípőmön kívül. Ha behúzom a hasamat az oké, nem fulladok meg, olyan amilyet szeretnék. 170cm-hez 55kg nem olyan durva szerintem. Az zavar, hogyha fekszem, és picit felemelem a fejemet, megnézem a hasamat, akkor mintha befeszíteném és kemény lesz.. ahogy van a has és 2 kis csík, azok között van a pocim. Onnan kerekedik ki. És kemény, gondolom nem terhesség, annak lenne más tünete is persze, meg hónapok óta nem voltam pasival. Nektek is ilyen, ha fekszetek?Pici,mert tényleg az, ha terhes lennék,akkor is csak pár hetes max..de nagyon idegesít..lehet, hogy régen is ilyen volt de nem foglalkoztam vele, nem tudom .. de most nagyon zavar .. strandon ki se mernék feküdni így. .. szerikntetek?
2011. márc. 21. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem iszonyatosan túlreagálod,és olyat látsz oda,ami ott sincs. Nyilván fel vagy puffadva, és ezért van, és igen,velem is előfordul ilyesmi,főleg menstruáció előtt,pedig 160 cm vagyok, 55 kiló és rendszeresen táncolok,így esélye sincs,hogy az ott zsír legyen. Tuti,hogy fel vagy puffadva,ha az ott zsír lenne,akkor behúzáskor se nagyon tudnád eltüntetni.Ehhez még nem kell diéta. Bátran készülj a strandszezonra,a súlyod is teljesen korrekt a magasságodhoz. De ha annyira rettentően zavar,akkor bizony felülések és kevesebb édesség.

24/L

2011. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldj fotót, mert el sem tudom képzelni milyen kidudorodó pocakja lehet egy 170cm/55kg-os lánynak...
2011. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!