Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a fogyókúrás módszerem?

Hatásos a fogyókúrás módszerem?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja találtam ki a diétát, amit most folytatok, és olyan 2-3 kiló után megállt (végcélomig még olyan 6-7 kiló hiányzik). Olvastam erről a fogyási platóról, de azért gondoltam utánaérdeklődöm, hogy jó-e, amit csinálok.

Az étkezésembe annyi változás állt be, hogy körülbelül 1400 kalóriát eszek egy nap, de van, hogy annyit se (azt olvastam, hogy ha teszem azt, 49 kg akarok lenni, akkor annyit kell ennem, amennyi az energiaszükséglete egy 49 kilós embernek. Egy kalkulátor szerint ez körülbelül 1430). Reggelire azt a győri jó reggeltet, gyümölcsöt és joghurtot eszek, hogy a kenyeret valahogy mellőzhessem, de mégis, maradjon gabona az étrendemben. Ebédre normálisan eszek azt, ami van, és a vacsorát hanyagolni szoktam. Délután figyelek rá, hogy megigyak egy üveg ásványvizet.

Felváltva minden másnap 60 percig szobabiciklizek, és figyelem, hogy a pulzusom 120-140 köré essen. A többi napokon gyakorlatokat végzek, legmaster, különböző hasizom gyakorlatok, ilyesmik.


Nem sok eredmény mutatkozik már egy ideje. Valaki nyugtasson meg, hogy ez múlandó állapot, és ha ezt így folytatom, elérem a végcélom :P


2011. márc. 22. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

hát pont hogy nem jó

reggelire a győri kekszet felejsd el, tiszta cukor

teljes kiőrlésű gabonából készült kenyeret vagy zabpelyhet egyél, hogy a gabona megmaradjon

vacsorát elhagyni hülyeség, túró, gyümölcs, zöldség, tojás, hús, hal szóval inkább már csak fehérje, zöldség és könnyebb gyümölcs menjen (pl zöld alma)

tízóraira és uzsonnára iktass be egy egy gyümölcsöt, 1 pohár kefírt, pár szelet sonkát/sajtot abonettel, stb

2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából az azért nem zavar, hogy cukros a győri édes, mert reggelre úgyis kell a lendület és az energia, és azzal nem érek el semmit, ha megvonom a cukrot magamtól. A vacsorára vonatkozó tanácsodat viszont köszönöm, azt hiszem kevesebbet fogok ebédelni (mert sajnos van az a rossz szokásom, hogy egyszerre szeretek többet enni), és beiktatom ezeket a fehérjés, zöldséges uzsonnákat, vacsorákat.
2011. márc. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!