Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó a fogyókúrás módszerem?

Jó a fogyókúrás módszerem?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és 61 kg, nem kifejezetten fogyni szeretnék csak az úszógumiaim eltüntetni kb. olyan 4 kg felesleg lehet rajtam.

Reggelire fehér johurtot vagy egy kis piritost eszek utána csak délbe eszek, de akkor normáliat, nem diétásat. És ebéd után már csak 6kor eszek: alma és fehér joghurt

Ma voltam kint futni, de nem birtam nagyon igyhát lett belőle olyan kevert 2 óra mozgás. /futás,séta/ még ma d.u. szintén megyek sétálni kb. 5 km-t


2011. máj. 24. 09:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Mikor látszódik majd meg ?
2011. máj. 24. 09:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen sz@r étrend mellet nem csoda, hogy nem birsz futni. 5 km sétálás meg nem éget el annyi kalóriát, mint egy negyed piritós.

Naponta 6x étkezz lehetőleg csirkét/pulykát/halat. Nagyon egészséges ráadásul rengeteg energiát ad, hogy mozogni is tudj rendesen. Reggelire lehetne zabpehely vagy 20g protein.

A többi étkezés legyen a fentebbi húsokból 50g+200g zöldség.

Mozgásról meg akkor ha megvan az étrend. Pl: minden másnap 8-10km váltófutás. Ez olyan amikor sprintelsz-kocogsz-sprintelsz-kocogsz-...

2011. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az előzőnek igaza van. amúgy a futást szerintem ne 8-10 km-mel kezd, hanem fokozatosan emeld :)

egyébként rohadtul nincs rajtad 4 kg felesleg, még ha úgy látod, akkor sem. amikor 175/72ről fogytam le 68ra, annyira szembeszökő volt a változás, 2 nadrágmérettel kisebb vagyok. ilyen kevés súlynál sokkal-sokkal több az a -4 kg mint ahogy azt te gondolod

2011. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem birok sprintelni, a kocogás az nem fogyaszt?
2011. máj. 26. 07:14
 5/7 anonim ***** válasza:
kocogás önmagában csak állóképességet növel. Sprintelni azért kell közben, hogy felgyorsuljon a szived igy hirtelen több energiát kell fogyasztania. Mindig sprintelj pár métert folyamatosan növeld a távot és szinte kifulladásig csináld akkor talán még jó is lessz.
2011. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és az úszás?
2011. máj. 26. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként meg de, a kocogás is fogyaszt. csak a sprinteléses (intervallum) arányaiban hatásosabb.
2011. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!