Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így letudnék tartósan és...

így letudnék tartósan és látványosan fogyni?

Figyelt kérdés

hogyha minden nap megennék tízórainak egy szendvicset majd egy normális ebédet és már délután nem eszek sem csokit sem ilyen hízlalós cuccot, hanem már csak almát esetleg meg parizelt, meg uborkát...

és akkor így naponta kb. 10-20 dkg-ot fogyok. így sikerülne tartósan lefogyni?? kb. olyan 3-4-5 kg-ot akarok lefogyni.


2011. márc. 23. 18:44
 1/1 anonim válasza:

Szia :)

Én azt javaslom, hogy reggelire egyél valami szendvicset mert reggel amit megeszel az biztos ledolgozod a nap folyamán, ugyhogy reggelire nyugodtan egyél kenyeret, persze ha lehetséges akkor rozs/barna kenyér legyen. Tízóraira mehet valami gyümölcs, joghurt, sovány túró ha szereted. Ebédre főtételt csak kisebb adagot.Uzsonnára hasonlót mint tízóraira, végül vacsira valami fehérje jó lenne pl : csirkemell, de ehetsz parizert is, tojással, zöldséggel. Heti 0.5-1 kg a normális-tartható súlyvesztés.

Mindezek mellett igyál sok folyadékot (2-3 litert ) Én személy szerint nem szeretem a vizet, ugyhogy édesítőszeres üdítőket iszok ( 100ml-ben 1,4 kcal) és nekem igy is ment a fogyás. Sok sikert :)

2011. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!