Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok és 70 kg.160cm...

22 éves vagyok és 70 kg.160cm magas. Jövő Májusban esküvőm lesz és legalább 10-15 kg-ot szeretnék fogyni. Hogyan tudnék gyorsan és látványosan lefogyni, Tabletták nélkül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:54
 1/5 anonim válasza:
egyél zöldséget gyümölcsöt csirke/pulyka párolt húst, lehetőleg a lisztes dolgokat ne és mozogj sokat. anyukám ezzel félév alatt 30kilót dobott le.
2010. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beatrix17 válasza:
Gratula!Sport,egészséges táplálkozás!
2010. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Először is mozgás, minimum kis futás vagy ilyesmi, mert ha nem mozogsz, akkor az anyagcseréd sem lesz olyan élénk, és nem tudsz leadni semmit. Másodszor, csak ne zabálj össze mindent mindennel, pl vagy hús vagy tejtermék vagy szénhidrát vagy keményítős zöldségfélék, mindenből keveset és sok zöldséggel!!! Inkább egyél többször kicsit, de a lényeg, hogy mindenhez egyél zöldséget! Húsból inkább csirkemell és nem forró zsírban sütve, marhát, disznót, halat, tejterméket ritkán egyél. Ha üres a gyomrod reggel, indíts gyümölccsel és mást ne is egyél délig, amit pedig felejts el: édesség, cukros löttyök.

Sok sikert! Én csak nagyjából tartottam be iylen szabályokat nem is figyeltem rájuk nagyon és 13 kilót egyszercsak leadtam pár hónap alatt, de tartósan. (83-ből 70 lett, férfi vagyok)

2010. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ezen az oldalon sok mindent találsz fogyókúrával kapcsolatban BMI-t számolhatsz hasznos tanácsokat kaphatsz.illetve [link] na itt biztos minden van. Bár az életmódváltás a legfontosabb, hogy a jojót elkerüld. próbáld meg megtalálni a neked legmegfelelőbb diétát ami neked könnyen elérhető, beszerezhetők a dolgok stb. hiába mondanám pl. hogy a nyerskoszt milyen jó ha neked az ilyen nem jön be csak szenvedni fogsz nem fogyni. Nekem amúgy a 90 napos diéta vált be. Na és persze a mozgás. Nem feltétlenül kell napi szinten órát izzadni egy edzőteremben, elég ha többet sétálsz, lift helyett lépcső, minden alkalmat használj ki arra hogy mozogj a saját lábadon. Ja! És tudd hogy a fogyás fejben kezdődik el! Szugeráld hogy menni fog és meg tudod csinálni! Sőt! máris könnyebbnek érzed magad! ;) Sok sikert!
2010. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Én nem értem, hogy minek akarsz 70kg-ból leadni 10-15 kg-ot? Talán így nem tetszel elégé a párodnak?
2010. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!