Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges embernek árt a...

Egészséges embernek árt a 160g szénhidrátos diéta?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az étrendet követjük a barátommal, nekem 160g szénhidrátos diétát írt elő az orvos, neki nincs baja. Rossz számára, ha csak ennyi szénhidrátot eszik?

Fogyyni szeretnénk mindketten, de csak pár kilogrammot. 1500kcal/nap ez a diéta. Ettől lehet fogyni?

És ez az étrend kire vonatkozik? Egy nőnek meg egy férfinek is ugyanennyit kell enni az ételekből?

Köszönöm a választ!


2011. márc. 23. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
jó ez csak kellő vitamin legyen meg fehérje, mer amugy csont bőr lesztek
2011. márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem néztem a linket,de a ch csökkentést fokozatosan érdemes csinálni,mint minden mást is az életben.

Tehát 2 hetente csökkentesz rajta,addig amíg el nem éred a 160g-t.

A másik kérdésed meg,hogy hogyan állapítod meg kire vonatkozik.A diéták testsúlyra szoktak készülni ideális esetben.

Ha 160g ch a diéta végső célja,akkor az egy kb 80 kilós embernek-mindegy a neme-lehet jó.

A napi fehérje bevitelt is hasonlóan érdemes kiszámolni.

1.5-2g/test súly kiló gramm.

Tehát ha vagy 80 kiló,akkor 80x2=160g a napi fehérje szükségleted diéta alatt.Persze ahogy csökken a testsúly úgy kell újraszámolni az adatokat.

2011. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ha 160g ch a diéta végső célja,akkor az egy kb 80 kilós embernek-mindegy a neme-lehet jó.

A napi fehérje bevitelt is hasonlóan érdemes kiszámolni.

1.5-2g/test súly kiló gramm.

Tehát ha vagy 80 kiló,akkor 80x2=160g a napi fehérje szükségleted diéta alatt.Persze ahogy csökken a testsúly úgy kell újraszámolni az adatokat."


Most akkor fehérjéből és szénhidrátból is testsúly kg x 2/nap diéta idején?

2011. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb adatokat írtam,de nagyjából így van,igen.

Itt egy példa diéta,nézd meg a fehérje és ch bevitelt,meg a testsúlyt,ha érdekel.

[link]

2011. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi:-) Csak arra voltam kíváncsi, mennyire vagyok közel a számokhoz, kb ennyi jön ki nekem is egy napra.
2011. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!