Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandra Vitalitás, jó?

Béres Alexandra Vitalitás, jó?

Figyelt kérdés
Meg úgy általában mi a véleményetek a tornáiról?
2011. márc. 24. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a tornái, kemények, de hatékonyak.

És aranyosan magyaráz.

2011. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szuper, 1000*jobb ,mint RR.A zene is jó, és szimpatikus B.A. is, és nagyon hatékony
2011. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy rakás sz@rt nem érnek!

Egy olyan mondja, aki úgy erősödött, hogy fogyott 28kilót!


Aki nem hiszi:

[link]

2011. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves utolsó. Nagyon szép amit elértél, csak gratulálni lehet neked. Szép izmos férfitested lett. :) De a kérdező valószínűleg lány aki fogyni, vagy nőiesebb kecsesebb testet szeretne magának. Szandi tornái nagyon jók, akármelyiket vesszük, minden izmot megmozgat ami nekünk lányoknak problémás. Ha egészségesen táplálkozol akkor szép eredményeket fogsz elérni, szép nőies tested lesz. Engem sokszor dicsér a párom és nem szégyellem hogy otthoni dvd-knek, meg egészséges táplálkozásnak köszönhetem amit elértem. Egyébként nincs olyan mozgás ami semmit sem érne! Bármit választasz, ha tetszik és örömödet leled benne akkor sokkal többet teszel az egészségednek, mintha tévé előtt ülnél és keseregnél, hogy miért néz ki ő jobban mint én. Hozd ki nyugodtan a saját testedből a maximumot, rengeteg önbizalmat, és erőt ad a mindennapokra. Sok sikert a tornához! :)
2011. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nagyon nagyon köszönöm!!!
2011. márc. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!