Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen Béres Alexandra Vitalit...

Milyen Béres Alexandra Vitalitás című DVD-je?

Figyelt kérdés

Légyszi, olyan írjon, aki tényleg próbálta. Az olyan hozzászólások, hogy sose próbáltam, de tudom, hogy nem jó (Fruits, Bixmix) nem érdekelnek.

Annak örülnék a legjobban, ha valaki olyan is véleményt mondana, aki tornázott már Rékára is meg erre is, és össze tudná hasonlítani intenzitásban a tornákat.


2011. aug. 11. 15:28
 1/4 bix ***** válasza:
22%
"Milyen Béres Alexandra Vitalitás című DVD-je?" tapasztalatból mondom hogy kerek
2011. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mindkettőt használtam, felváltva. nagyjából egyformák, Alexandra időnként nehezebb, de nekem szimpatikusabb. Rékának iszonyat a stílusa, meg tenyérbemászóan buzdít, de rendesen meg is izzaszt, követhető, így sikerélményt is ad. Mindkettőt használhatod felváltva, hogy meg ne und az arcukat. Jó mozgást!
2011. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2., köszi, akkor beszerzek egy ilyen DVD-t is, a változatosság gyönyörködtet. ☺
2011. aug. 11. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Bix XDDDDD
2011. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!