Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy láthatóan...

Miért van az, hogy láthatóan fogytam, de a mérleg meg csak felfele megy?

Figyelt kérdés

A szülés után 10 héttel vagyok. 25 kg-ot híztam és 17 még mindig rajtam van, pedig volt már mikor csak 13 volt. Nem értem.

Mit tegyek, hogy visszanyerjem régi súlyom?

Fejem a tejet, "nem" szoptatok.


2011. márc. 31. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor méred? Reggel-este, szoptatás előtt, után, ruhában, pucéran, széklet előtt, után, evés előtt után? Ezek mind mint számítanak 1-1 kg-t. Bár 4 kg különbség azért elég sok, biztos rosszul volt a mérleg beállítva. Ne légy türelmetlen, 10 hét az semmi, hiszen 9 hónap alatt szedted fel. Én 1 év alatt szépen mindent leadtam, pedig nem koplaltam, és mozogni sem volt időm. Bár az is igaz, hogy az 1. gyerek után 3 hónap alatt lement, ki tudja ez mitől függ.
2011. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy mitől van, nem tudom megmondani, csak azt tudom, hogy amikor 2 hónapos volt a kicsi, nekem is DETTÓ ugyanez volt!

Akkoriban kezdtem a tornát is, elkezdtem kevesebbet enni, szoptatok is, és a mérleg meg csak ment felfelé!!!


71-ről 75-re.


És természetesen reggel mértem, jól beállított, mechanikus mérleggel, nem össze-vissza.

Aztán ez a pár kiló viszonylag hamar visszament 71-re, csak a többi megy le borzasztó nehezen, pedig diétázom és sportolok.

2011. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában reggel szoktam, kaja előtt, 2 fejés között.
2011. márc. 31. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
sportolj valamit ;)
2011. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az alakodon a fogyás látszik, akkor nem mindegy? A súlyod nincs rádírva. A tükörre bízd magad, ne a mérlegre...
2011. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!