Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most voltam futni, de éhes...

Most voltam futni, de éhes vagyok. Ehetek még ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma egész nap nem sokat ettem. Töltött káposztám van itthon, kenyér nélkül ehetek belőle? Most ettem egy almát de az semmi volt.
2011. márc. 31. 21:15
 1/6 A kérdező kommentje:
És még nem tervezem hogy lefeküdjek, csak pár óra múlva:)
2011. márc. 31. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:
egyél csak ne sokat.
2011. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fehérjét egyél, edzés után főleg, de diétánál is az kell este.

Egy kis natúr csirkemellet zöldséggel, rántottát mondjuk 2 tojásból úgy, hogy az egyikből kiválasztod a sárgáját, vagy tükörtojást.

2011. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél főtt tojást, abban nincs ch, és laktat.
2011. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan egyél töltött káposztát :). akár kis kenyérrel is eheted
2011. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:p ettem, de nem sokat. amúgy tényleg nincs más itthon (kollégiumban lakom), vagy ez, vagy piritós, de a kenyerem ilyenkor igyekszem kerülni. meg úgy általában is. amúgy nem fogyózom, se nem diétázom, csak igyekszem odafigyelni mikor miből és mennyit eszek... és persze eljárok futni hetente háromszor. Nem akarok kisportolt lenni, de szeretném ha kicsit feszesebb lenne a bőröm és a fenekem.:)
2011. márc. 31. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!