Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A napi 4-5-szeri étkezés...

A napi 4-5-szeri étkezés mozgás mellett tényleg beválik?

Figyelt kérdés
És miket jó enni ilyenkor?
2011. ápr. 2. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. mennyit akarsz fogyni,hány éves vagy,hány kiló, miket ettél eddig,mennyi időd van mozogni és miket mozogsz?mert a feltett kérdésre ezek nélkül nem lehet válaszolni.
2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

13 éves

175 cm. 60 kg. 7 kg-t akarok fogyni

naponta kb 1 órát mozgok

2011. ápr. 2. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont jó a súlyod. Még bőven fejlődésben vagy, ha még 7 kilót fogynál, lehetséges, hogy olyan mértékben károsítanád a tested, amit egész felnőtt korodban nyöghetsz majd.

Szerintem csak egészséges életmódra van szükséged. A mozgás jó. Ha kevesebb édességet eszel, sok gyümölcsöt, zöldséget, húst, és sült krumpli helyett főttet, stbstb... Akkor izmosabb leszel, és így szebb is. De szerintem egy kilót sem kéne leadnod.

2011. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmiképpen ne akarj még 7 kilót fogyni!Én 14 vagyok,ugyan olyan magas,mint te és 56-55 kg...nekem meg már azt mondják,hogy nehogy többet fogyjak,mert már ígyis sovány vagyok...és a túl sovány lányok sem szépek.Szerintem próbálj meg 1-2 kgt leadni utána pedig már csak formázni magad,ne csont kollekció akarj lenni!Nekem elhiheted,a fiúkat nem az érdekli,hogy mennyire vagy sovány,hanem az,hogy milyen az alakod...Az alak alatt pedig ne azt értsd,hogy milyen gizda vagy,hanem azt,hogy formás,sportos vagy-e!
2011. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
egy 13 éves ne a fogyókúrával,hanem a leckével foglalkozzon! elveszi az eszeteket a sok hülye magazin,amit olvastok,nevetséges...
2011. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz fogyni, ha a szervezeted egyfolytában növésben és fejlődésben van? Inkább sportolj aktívan.
2011. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!