Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalataitok van...

Milyen tapasztalataitok van az Ultra Loss Shake-el kapcsolatban? Akik már ittátok, tényleg jó étkezés helyettesítő? Természetesen mozgás és diéta mellett.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

desszertnek tökéletes!

a meggyes speciel annyira finom, hogy semmi csokit nem kívántam :)

2010. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Én eddig (2 hónap alatt) 9 kilót fogytam úgy, h. ezt a shake-et is iszom. Persze magától a shake-től nem fogsz lefogyni... én a következőket csináltam:

- összeállítottam egy 1200 kalóriás, napi 5 étkezéses étrendet,

- minden nap fél óra aerobik,

- a torna utáni étkezést helyettesítem ezzel a turmixszal.

Igazából ha a shake-et kihagyod, szerintem akkor is fogynál ezekkel az irányelvekkel, DE nekem eddig soha, semmilyen fogyókúrát nem sikerült betartanom, mert előbb-utóbb rámtört a mindent elsöprő édességvágy... A shake ezt tökéletesen kiküszöböli.

A csokisat és a kapucsínósat próbáltam, mindkettő finom, jól oldódik, nem üledékes, eléggé habosodik (bár én turmixgépben készítem el, shaker-ben valszeg nem habosodna ennyire). Egyszóval, nekem bevált, csak ajánlani tudom.

2010. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!