Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki fogyókúráv...

Miért akar mindenki fogyókúrával fogyni?

Figyelt kérdés
A fogyókúra baromság! Ezt miért nem tudják felfogni a emberek? Sprtolni kell nem éhezni! És rendesen enni, nem pedig szemetet tömni magunkba!
2011. ápr. 3. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyókúra azt jelenti, hogy sportolsz és rendeset eszel melléje, csak a h*lyék gondolják másképp meg azok, akik a h*lyékből indulnak ki -.-"
2011. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
nagyon kover voltam kb2 honappal ezelott de rendszeresen elkkezzdtem futni es igen eheztettem magam tudom h nem egeszseges foleg nem egy 15eves lanynak de megis lett az eredmenye...-15kg
2011. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben lusták, és inkább koplalnak ahelyett, hogy elmennének futni pl. Az egészségesebb táplálkozás is fontos, de aki a napi kcal bevitelét lecsökkenti minimálisra, és így akar fogyni, az szerintem beteg.
2011. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kettő csak együtt működik. A sport és a helyes étkezés.

hiába futsz órákat, ha utána bezabálsz valami szemét kajából és táblaszám eszed a csokit.

2011. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

nagyon kover voltam kb2 honappal ezelott de rendszeresen elkkezzdtem futni es igen eheztettem magam tudom h nem egeszseges foleg nem egy 15eves lanynak de megis lett az eredmenye...-15kg



mennyi kg ről fogytál le?mennyire? mit ettél?

2011. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A - 15 kg-nak üzenem, h ha mellette koplaltál keményen akkor méresd már meg a testzsír %-od is mert pont nemrég írtam egy hasonló kérdésre h koplalással és sok sporttal sikerült elérnem, h 40 kilósan annyi testzsír %-om volt, mint a 32 éves 54 kilós nővéremnek és láss csodát amint elkezdtem normálisan enni és tornázni a súly maradt de a testzsírom lecsökkent 15%-ra! Nem csak a súly számít bár látványos a koplalás de csak zsír marad az emberen!
2011. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!