Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az izzasztó öv használ?

Az izzasztó öv használ?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk az elején: nem olyan cuccra gondolok, amit a teleshop-ban reklámoznak, amit magadra teszel és árammal működik. Ez egy latex öv, amit tépőzárral rögzítesz, rád simul, (póló alatt szinte nem is látszik; Decatlonban is lehet kapni)

A lényege az, hogy sport, vagy bármilyen mozgás közben "melegít" és így kb 2-3szor annyi izzadtság lesz az eredménye, mint rendesen. Tehát a sport megvan (igen, a kajára is figyelek), a kérdésem az, hogy számít -e valamit a fokozott izzadtság? mert az nem tiszta, hogy vajon csak víz távozik el, vagy egy idő után a zsír is ég?

próbáltam már utánaolvasni a neten, de a termék kitalálói természetesen istenítik, szóval nem bízom benne, hogy igazat írtak. köszi előre is:)


2011. ápr. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
csak gondolkozz: a zsír nem oldódik a vízben. magyarul nem éget több zsírt, mint amúgy.
2011. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem számít az izzadás zsírégetés szempontjából.
2011. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nálunk van ilyen otthon ez az ún. karcsúsító öv. Ha gyorsan rövid távon akarod a súlyodat csökkenteni a több izzadással több súlyt veszítesz. Valamit számít biztosan, mert ha jól tudom a súlyfelesleggel rendelkező sportolók is izzasztják magukat, hogy beleférjenek a súly csoportjukba. Én elvileg arra használtam, hogy nagyon hidegben ne legyek vese bajos, ne fázzak föl. Arra a jó, hogy télen hidegben is nagyon megizzadj.

Szerintem nem éri meg, bár nem tudom most mennyibe kerül.

2011. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%
Énis ilyet használok bár rajtam egész nap fent van és minden este kimosom:) Sztem használ...nem is zsírégetőként hanem méregtelenít, azaz a zsírszövetekből kiszedi a méreganyagot, ezáltal a zsírszövet térfogata csökken és ezek után a sportolás könnyebben alakítja át izommá :) csak figyeljj arra ha ezt használod napi 3 liter vizet igyál és sok gyümölcsöt és zöldséget egyél amik segítenek méregteleníteni:)
2011. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!