Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúra a leghatásosabb?

Melyik fogyókúra a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni 10 kilót, de annyiféle fogyókúrát láttam már hogy nem tudom melyik lenne a leghatásosabb..Köszönöm a segítséget
2011. ápr. 11. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kétnaponta 40 perc futás a legjobb fogyókúra. Garantáltan használ.
2011. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

50 perc mégjobb.

Sok vízzel lehetőleg, hogy ne száradj ki.

2011. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szoktam futni de sajnos nem mindig van rá időm..
2011. ápr. 11. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
a futás mellé több fehérje és kevesebb szénhidrát, napi 5-7 étkezésre bontva
2011. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

7 étkezés talán már túlzás...

Annyi a titok, h este fehérjét egyél, ne nagyon szénhidrátot.

Az ilyen ún "fogyókúrák" nem igazán hatnak tartósan:S

2011. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és a 90 napos? az bevált valakinek?
2011. ápr. 11. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:

egyik unokatesómnak bevált (30/F) lefogyott kb 10 kilót, de az rettentő nagy odafigyelést igényel, és macerás. egy másik unokatesóm (27/L) 2 hét után olyan gyomorbajokkal és rosszullétekkel és egyéb bajokkal küzdött, hogy nem bírta tovább.

én is fogyókúrákkal próbálkoztam, de nekem most egy egyszerű, egészséges étrend bejött. fehér kenyér/liszt, csoki nuku. reggel főtt tojás/virsli/sonka + párolt zöldség. ebéd nem-olajban-tocsogó csirkehús/hal/gomba + párolt zöldség. vacsi sonka/túró + 1 alma. Még étkezések között is megeszek 1-1 almát, narancsot, vagy egy joghurtot. 2 L víz minimum naponta. naponta-kétnaponta 1-1,5 óra intenzív, lehetőleg aerob mozgás. ennyi. 3-4 hét alatt 4 kiló. 1 hét alatt 1 kiló az egészséges, mert különben jojó lesz a vége.

remélem segítettem. :) sok sikert!

2011. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A 90 napos diétas ? Ha jól betartod.... az uncsitesómnak nagyon bevált.
2011. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg normálisan étkezni, fehérje, zöldség, gyümölcs, figyelni rá, hogy mit mikor és felejtsd el a kúrát. Annak egyszer vége van, és ha visszatérsz a rossz étkezési szokásokhoz ugyanúgy visszakúsznak a kilók. Elegendő folyadék és mozgás.
2011. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!