Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb fogyokura?

Mi a leghatásosabb fogyokura?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és 140 kg. fogyni szeretnék mielött nagy baj leszz. mit ajánlototk?
2011. jún. 28. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyit eszel most? ha nagyon sokat mondjuk 4-5000kalóriát akkor csökkentsd le 2000-re ha ekörül eszel, 500-al kevesebbet egyél és menj el koraeste vagy amikor akarsz sétálni egy nagyot.
2011. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aztán ha érzed magad úgy és lement már egy kb 40-50kg akkor lecserélheted a sétát laza kocogásra.
2011. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lassan és türelmesen kell fogynod!

Elöször is el kellenne hagynod vagy mérsékelni kellenne a fehérlisztes dolgokat üditőket! Állj át teljeskiörlésű kenyérre és szénsavmentes vagy ártézi vizre! Lödd ki az étkezésedből a cukros zsírós ételeket! És mozognod is kellenne,de szerintem elég ha egyenlőre csak sétálnál min 1,5 órát minden nap! Szépen lassan biztosan sikerülni fog ha van akaraterőd! Rengeteg a plusz kilod ugyhogy egyenlőre szerintem kisebb célokat tüzz ki magadnak.Pl 20kg! Utánna ismét..Kitartást neked.

2011. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:

háziorvos, dietetikus. nem feltétlen ebben a sorrendben. ilyen túlsúly esetében ne fogadj el innen semmit, még tőlem se. ez most halál komoly. az izületeidet örökre elnyírhatod a helytelen mozgással, az étkezésed ezáltal nagyon ki kell legyen hegyezve.


konzultálj velük, ők tudnak majd segíteni.


sok sikert és kitartást

2011. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem önfegyelem diéta sport

Van kedved társulni hozzám mert én is fogyózok

2011. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
SZAKEMBERHEZ FORDULJ MINDENKÉPP!!!!!
2011. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rengeteg fogyókúrát kipróbáltam, több-kevesebb sikerrel; nálam a "Harcosok étrendje" vált be a leginkább. Nézz szét itt: [link]
2011. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!