Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek az esti zabálás...

Mit tegyek az esti zabálás ellen? :S

Figyelt kérdés

Napközben minden rendben van, normálisan étkezem, keveset de sokszor, zöldség gyümölcs, rengeteg víz, aztán este pedig rávetem magam a hűtőre...egy kicsit ebből egy kicsit abból, természetesen ebben minden hízlaló dolog benne van:S Pedig nem koplalok, nem erről van szó, de estére úgy érzem, hogy iszonyatosan éhes vagyok, nem létezik, hogy így feküdjek le aludni, mert reggelre tuti éhen halok -.-" Mit javasoltok?

20/L


2011. ápr. 11. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
moss fogat...én mikor érzem, hogy na most mindjárt befalok egy kicsit ebből kicsit abból akkor elmegyek fogat mosni, mert utána már sajnálom összerondítani a finom mentolos ízt a számban, ráadásul arra rosszabb ízű a kaja.
2011. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Mielőtt beleugranál a frigóba, igyál meg lassan három pohár langyos vizet.


Ettől éjszaka ki fogsz menni párszor (jobb esetben fel is ébredsz rá), viszont a farkaséhségedet elveszi.

2011. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mai menüd mi volt?
2011. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Velem is hasonló van. Nem koplalok, de valahogy nappal nem igazán vagyok éhes, este viszont iszonyatosan... Megoldást még én sem találtam sajnos. :S
2011. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel ettem két szelet bio kenyeret, felvágottal, talán pulykasonkával... Tízóraira két alma, ebédre rizs+csirke, uzsira banán, vacsorára pedig 3 lágy tojás+egy szelet bio kenyér. Az utolsó étkezésem valamivel 6 előtt volt, 6 után nem eszem. 8 körül pedig rámtör a farkaséhség:S
2011. ápr. 11. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lenne egy tuti ötletem, de most nem tudom leírni, mert csupa csoki a kezem:D
2011. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabbat csinálod, amit csak lehet. Eleve hülyeség, hogy este hat után nem lehet semmit enni, pláne ha olyan tíz után fekszel le. Ráadásul te pont az a típus vagy, aki egész nap elvan kevés kaján, de este éhes. Szerintem a vacsorádat told későbbre és ne csak pár gyümölcsből álljon, hanem egyél valami laktatóbb salátát, vagy főtt tojást, teljes kiőrlésű pékárukat, és valami fehérjét is iktass be.
2011. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vacsi 2 órával lefekvés előtt legyen
2011. ápr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
almaecetes vagy citromos viz, nekem segit :)
2012. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!