Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a testzsír,...

Hogy is van ez a testzsír, izomzat érték?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint a testzsír százalékomat soknak, az izomzatomat átlagnál jobbnak, a bmi-t átlagosnak mérte fel. Min kellene változtatnom? Ezek az eredmények olyan ellentmondásosak...
2011. ápr. 12. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ebben ellentmondás.

Megfelelő izomzatú,de zsíros testtel rendelkezel.

Tehát csökkenteni kellene a testzsírt az ideális érték körülire.

2011. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a zsírod, de izmod is van bőven. Ez azt jelenti hogy van miből fogynod, de ne akarj nádszálvékony lenni, mert nem fog menni.
2011. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsésnek mondhatom magam, mert 3 éve elkezdtem sportolni, és egészségesen táplálkozni. Bele sem merek gondolni, hogy milyen eredményeim lettek volna most, ha nem olyan életmódot élnék amit most csinálok. Eddig sokan bolondnak gondoltak, de most beigazolódott, hogy volt okom rá, hogy váltottam. Azt a célt tűzöm ki, hogy rendes legyen a testzsírszázalékom is. Remélem sikerülni fog. :) Mit tudnátok tanácsolni nekem táplálkozás és sport terén? Egészítsem ki az eddigi edzésemet több kardióval mint pl. futás vagy ugrálókötelezés? Nem akarok komoly fogyókúrába kezdeni 1-2 kg súlycsökkenés még rendben, de annál vékonyabb már nem szeretnék lenni, mert akkor már betegesen néznék ki.
2011. ápr. 13. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!