Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok? (kérdésed túl tövid,...

Ez sok? (kérdésed túl tövid, magyarázatod)

Figyelt kérdés

Reggelira ettem egy közepes szelet bundáskenyeret majd kb 2 óra múlva megittam fél liter kakaót, majd kb fél óra múlva egy kisebb pizzás péksüteményt, majd kb 1 óra múlva 1 kisebb szendvicset. Du. fél4 körül ettem 4 nagy epret és egy fél kaszinótojást és most egy paradicsomot és egy retket. Ma már nem szeretnék enni semmit. Ez soknak számít?

15L 162cm/59kg


2011. ápr. 12. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nem az a baj hogy sok vagy kevés (amúgy nem sok) csak nem vmi egészséges

reggeli gondolom fehér kenyér volt+olajban tocsogó kenyér-nem vmi egészséges napkezdet

utána a kakaó gondolom cukros, fél liter az egy picit sok

pizzás süti-megint fehér liszt

1 szendvics gondolom fehér kenyér zöldség nélkül és vmi szalámi, párizsis

eper az jó

kaszinótojás is jó

szóval a mai napdoról elmondhatjuk hogy semmi meleg ételt, zöldségeket, fehérjét, gyümölcsöt (4 eper az semmi )és teljes értékű gabonát nem ettél ellenben ettél zsírt, cukrot, és agyonfinomlisztezett ételeket

2011. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban, ez nem hogy sok, hanem teljesen rossz. Szinte csak feldolgozott készétel, túl sok zsír és túl sok egyszerű szénhidrát, semmi normális fehérje.
2011. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!