Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát kellene...

Milyen fogyókúrát kellene kipróbálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fogyókúrát kipróbáltam de mindegyikkel az a bajom h délután ,este nem bírom és valamit kell ennem! 10kg-ot szeretnék leadni de nem tudom leadni és csak gyarapszik a súlyom!Hiába tornázom rendszeresen ez még nem elég! A hosszú diétákat sem bírom úgyhogy valami rövidebb de hatásosabb kellene :S Kérlek segítsetek!
2011. ápr. 21. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy reggel eszek azt, amit akarok, ebédre valami egészségeset (pl. hús, zöldség, leves), este pedig vagy semmit, vagy csak gyümölcs vagy joghurt ha nagyon zavar hogy üres a hasam.


Így megkapok mindent, amit szemem-szám kíván, és amit délelőtt megeszek, azt ledolgozom egész nap. Én így adtam le most már 14 kilót. (lassan de biztosan 6 hónap alatt)


nyilván lehet ezt gyorsítani ha valaki drasztikusabban csinálja, pl. nem eszik édességet.


De nekem ez így jó, mert nem jönnek rám falásrohamok, mindent eszek, amit szeretek, semmit nem vonok meg magamtól. Ja, és sokat mozgok. Fizikai munkát végzek és sokat gyaloglok.

23/L

2011. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nagyon jól hangzik és gratulálok! Nekem az okoz gondot pontosan h este betartsam a diétát! mert kb. délután 4-ig 5-ig bírom de utána pedig olyan éhség önt el h megrágnám még az asztal sarkát is :(
2011. ápr. 21. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elejében nagyon nehéz a fogyókúra, de ha kb 1-2 hétig kitartasz, utána már könnyű lesz, mert megszokod majd és könnyebben ellentudsz majd állni a kísértésnek.

Amúgy én azt csinálom, hogy reggelire eszek müzlit tejjel vagy joghurttal, vagy 1 szendvicset, vagy rántottát. Tízóraira egy müzliszeletet és egy pohár tejet vagy joghurtot. Ebédre általában csirkemellt valamilyen zöldségkörettel, vagy azt eszek, amit a család többi tagja is, csak kisebb adagot. Uzsonnázni már általában nem szoktam. Vacsorára pedig megiszok 1 pohár tejet, vagy 1 kávét, vagy teát, vagy tejeskávét, vagy joghurtot, vagy valamilyen gyümölcsöt.

Nekem ez vált be, eddig -13 kg. :))

Esetleg vacsira még ehetsz túrót, vagy valami olyan kaját, ami sok fehérjét tartalmaz, és nem nehéz.

2011. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Háromórás diéta.Keress rá.Ennek az a lényege,hogy 3óránként ehetsz,azaz sokszor ,de keveset :)
2011. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg azert jon rad este a falasroham, mert napkozben nem vittel be eleg taplalekot. Olyan nincs, hogy gyors dieta, vagy ha van, akkor a leadott kilok ugyanolyan gyorsan vissza is jonnek, mint a leadottak. A fogyas lenyege: kaloriadeficit es mozgas. Reggelire egyel zabpelyhet joghurttal/tejjel es/vagy gyumolccsel. Ehetsz meg szendvicset tk. kenyerbol zoldseggel,turoval, csirkevel. Vagy fott/rantott tojast zoldsegekkel. Tizoraira mehet valami joghurt/gyumolcs/abonett. Izlesednek megfeleloen. Ebedre legyen valami zoldsegkoret sovanyhussal(csirke/pulyka/hal). Uzsonarra mehet megint zoldseg / joghurt / gyumolcs(ha az edeset kivanod). Vacsorara meg valami salata friss zoldsegekbol(paprika,paradicsom, uborka), turobol, es ehetsz melle megint valami hust. A mozgas legyen mindent atmozgato, es a legjobb ha a 4. etkezest koveti. Kezdetnek fel ora is megteszi, de ez a kesobbiekben szep fokozatosan legyen 1 ora. En oszinten megvallom, hogy sokkal sikeresebb vagyok igy, mint az ilyen hulye 1-2-3 hetes dietakkal. Sokkal jobban tarthato, egeszseges, es a heti 0.5-1 kg fogyas pedig meg van. En heti egyszer szoktam enni valami etcsokit, vagy egy szelet sutit. Szoval, itt a segitseg, remelem hasznat vetted.
2011. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket :)
2011. ápr. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!