Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy minden...

Miért hiszik azt hogy minden fogyási módszer egészségtelen?

Figyelt kérdés

akárki akármilyen módszert leír mindig az van hogy jaj koplalni nem szabad meg az egészségtelen ez egészségtelen.. már nem azért de 1000-1300 kcal-ból rengeteg mindent ki lehet hozni.. meg hogy 6 után nem evésre azt mondják hogy mekkora károsodás a szervezetnek. meg hogy délig gyümölcs és jaj éhezel. gyümölcsből nem lehet jól lakni?!

azt hiszik hogyha megeszem reggelire 3 szendvicset vagy ilyen müzlis sz*rokat, ebédre rendesen eszem, ami van, akkor uzsonnázom is, meg még jól bevacsorázom azt hiszik attól fogyni lehet? miért van ennyi idióta?


2011. ápr. 22. 14:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem teljes kiőrlésűt kell enni, hanem mint írtam, van ilyen alacsony glikémiás indexű kenyér is. Bár drága, de ez van...
2011. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Gyakor ***** válasza:

15.00 "A gyümölcsben lassú felszívódású szénhidrát van"

Ez gondolom gyors akart volna lenni:)


Egyébként 3. válaszolóval értek egyet.


15.12 "Nem teljes kiőrlésűt kell enni, hanem mint írtam, van ilyen alacsony glikémiás indexű kenyér is. "


Az igazi t.k. kenyér elég alacsony glikémiás indexű 55 körül, míg a sima fehér kenyéré 70 fölött

2011. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsat akartam írni, észre sem vettem ezt a hibát, akkor lehet ezért írta a gyümölcsös-kenyeres verziót is az egyik válaszoló:D Köszi, hogy észrevetted
2011. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Látom egyesek még azzal sincsenek tisztában,hogy hiába érzik jóllakottnak magukat,a szervezetük attól még éhezhet,és így károsodhat...
2011. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

na akkor én is hozzászólok már, lehet hogy hülyeségeket írok de azért leírom

tapasztalatot mondok

én lefogytam normálisan úgy hogy mellette mozogtam is

amit teljesen kiiktattam az a fehér kenyér, sütik, chips, sósak, ropi, kekszek (korpovitot eszek) csokik (étcsokoládét eszek) cukros üdítők

a reggelim úgy néz ki hogy 2 szelet teljes kiőrlés graham kenyér 2-2 sz csmellsonka és light sajt (mozzarella, tolle, orda) zöldségek

tízóraira és 2 felé egy egy nagy alma (mivel suliva vagyok)

3, fél 4 felé hazaérek ami meleg ebédet takar,-leves (ha lencse, sárgaborsó, akkor nem eszek már utána másodikat mert általába pogácsa, palcsinta stb, hanem főzők hozzá egy tojást, avgy húst vágok bele és úgy eszem meg mert nagyon tartalmas, főzelékeket egy héten 3-4szer eszek (lencse, zöld-sárgaborsó, zöldbab, paradicsomos káposzta, tök, spenót, sóska) és hozzá főtt tojás, pörkölt, sült/párolt hús vagy hal, ilyenek.. rizs, főtt krumpli és hozzá megint pörkölt, főtt tojás, csirkemell, sertés-marhaszelet, édes-savanyú mártás, tokány stb és hozzá zöldség vagy savanyú

itt uzsonna kimarad mivel kb fél óráig eszekXD én h.lye szokásom mert közbe olvasok na mind1:) szóval fél4- és 4 között végzek az ebéddel

vacsora 6-7 között általába fél 7 túró, kefír almával

na most ugye ez nem olyan fogyókúra mivel 4kor én egy nagy tányét főzeléket, vagy rizts, krumplit eszek ami délutánra már nem kéne de nekem ez így tökéletes és lefogytam és tartom szóval igazából a lényeg h tényleg ne éhezz, mozogj sokat, persze ne is zabáld tele magad de lakjál jól és kész

2011. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!