Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja megállt a fogyásom...

Egy hónapja megállt a fogyásom, hogy tudnám ismét beindítani?

Figyelt kérdés
68-70 kg-ról indultam, akkor még nagy volt bennem az elhatározás is. Egy hónap alatt lement 6-7 kg, vagyis most 63 kg vagyok. De már egy hónapja nem mozdul a mérleg, és kezdek elkeseredni. Őszintén szólva, most kevesebbet mozgok, de sok a tanulnivaló. Enni meg próbálok húsokat, zöldségeket, kefirt, de sajnos néha becsúszik a krumpli. Édességnek csak cerbonát eszem, napi max 1-3-mat. Köszi a válaszokat! :)
2011. ápr. 27. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok, ne a kilókat nézd. Mérd le magad centivel, az a fontos. Az izom nehezebb mint a zsír. Bocsi hogy nem a kérdésedre reagáltam.
2011. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam azt is. Igaz, már rég nem mértem, de alig szokott mozdulni, vagy egyáltalán nem, sajnos.
2011. ápr. 27. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyél normálisan, ez a titka. 1 hónap alatt 7 kilót koplalással lehet fogyni. De mint tudjuk, ez soha nem tartós fogyás. És ez nem a krumplin múlik.


ui: 3 cerbona naponta? ennyi erővel megehetnél 10 deka kristálycukrot is...

2011. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem izomból fogytam azt a hatot, elárulom neked.
2011. ápr. 27. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hétre állt le, nem tudom mit csináltam másként, hogy utána újra megindult. Tippem az lenne, de nem hiszem, hogy egészséges. (nem koplalás)

Azt tudom javasolni, csináld azt, amit eddig. Torna, és ahogy a többiek fogalmaznak életmódváltás. Ami még fontos: ne azonnal várj eredményt. Idő kellett amíg felment, idő is kell, hogy lejöjjön.

2011. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi volt és mennyi lett a testzsírszázalékod?
2011. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!