Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Igy sikerülhet...

Mit gondoltok? Igy sikerülhet újra beindítani a fogyást?

Figyelt kérdés
Diétázom. Csökkentett szénhidrát bevitel több fehérje, zöldség-gyümölcs. Leadtam 13kg-t, viszont most 1 hónapja már megállt a fogyás. :- ( Ugyan úgy edzek, figyelek az étrendre, napi 1000-1200 kalórián élek, mit tegyek, talán segítene ha tartanék egy "zabálós" napot? Van itt olyan aki csinált már ilyet mikor megállt a fogyás, és beindult újra?
2011. aug. 27. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány kg és centi vagy? Egy adott tzs % alá már nem kéne menni. Lehet, azért állt meg, mert a szerv.-nek így ideális.


Nekem 58 volt az, most 50 vagyok, és pokol. Persze, a hasam tetszik, csak az izomtalan lábam nem.

2011. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
177/76. Még egy 10-es hátra van!!! :-(
2011. aug. 27. 15:04
 3/4 anonim válasza:

próbáld ki:


[link]


nagyon sokan írják az oldalon hogy a fogyás megállása után ezekkel a gyakorlatokkal indult el újra.

2011. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom. :-) Köszi a válaszokat! Jöhetnek még tapasztalatok,ötletek. :-)
2011. aug. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!