Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1 hónap alatt...

Hogyan tudnék 1 hónap alatt lefogyni diéta nélkül?

Figyelt kérdés
Lányok segítsetek nekem Mindjárt itt a nyár és le szeretnék fogyni de nem túl sokat. Most télen felszedtem pár kilót és nem érzem jól magam a bőrömben 162 cm vagy és 50 kg nagyon sokat eszem, de tényleg és nincs önakaratom, sajnos nem tudom letenni a kaját. Mit csináljak hogy 1 hónap alatt leadjak pár kilót?csipőből és comból szeretnék fogyni 4-5 kilót? De nem akarok diétázni
2011. ápr. 28. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

- helyi zsírégetés nincs, nem onnan fogysz, ahonnan akarsz

- a diéta mindennek az alapja, ha akarod, ha nem

- hiába mozogsz egy órát, és égetsz 2-300 kcal-t, ha annyi egy sütiben van, amit megeszel egy perc alatt.


Ez van sajna, de majd biztos lesznek itt, akik különböző csodamódszerekről beszámolnak. Higgy nekik nyugodtan, csak működni nem fog.

2011. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Le akarsz fogyni? Igen. Akkor tedd le azt a rohadt kaját. Nincs olyan, hogy nem megy. Akkor neked fontosabb a pillanatnyi kajálás, minthogy nyárra bomba alakod legyen. Te bajod.
2011. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm,hogy írtál:)

persze tudom sajna,de nem akarok úgy élni,hogy megvonom magamtól a kaját pl csak gyümölcsöt meg salátát eszem...mert utánna ha akarom ha nem visszajönne az amit nem vittem be a szervezetembe.Úgy gondoltam,hogy amennyit eszem abból kevesebbet prbálok enni,és este 6után már semmit max. egy almát vagy egy joghurtot:) és reggelire pedig teljes kiörlésű kenyeret,ebédre meg rendes főt kaját csak kicsit!:) így szerintem normális,nem?

2011. ápr. 28. 20:30
 4/12 A kérdező kommentje:
ja és persze mellette napi 1-2 óra mozgás:)
2011. ápr. 28. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak a kérdésben konkrétan azt mondtad, hogy nagyon sokat eszel és nincs akaraterőd változtatni ezen.
2011. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Az este 6 után nem evés egy töketlen marhaság. Nézd... el kell dönteni, hogy mit akarsz. A tökéletes alak ára az állandó zöldség-gyümölcs-barnarizs-zabpehely-rostoncsirke evés. Ez van. Persze egy-két hetente lehet csalni, de ez akkor is így működik. Ha jó neked egy átlagos alak is, nem gond, hogy mindenhol van rajtad egy kis fölösleg, akkor nem kell ennyire szigorúan venni.


Nem igazán tudom mit akarsz, mert a hozzáállásod elég gyengusz, ellenben 50kg-san nem érzed jól magad, és még fogyni akarsz. Nem lehet rajtad sok felesleg, ha azt is le akarod adni, akkor az csak szigorú diétával fog menni.

2011. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, hát és a reggelre tk. kenyér, ebédre ami van, este meg alma és joghurt, az semmi... nincs elég fehérje, nincs elég szénhidrát, és csak napi 3 étkezés.
2011. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egészséges diéta is létezik
2011. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát igen elég durván eszem..:( régen betudtam tartani,hogy sokszor kicsiket ettem mellette 40 perces futás meg aerobic.

Karácsony óta nincs akaraterőm...valamikor be tudom tartani,hogy rendesen eszem .(sokszor kicsiket)

valamikor megkattanok és megtudok enni 3-4 joghurtot,1 egész müzlit,2 nagy tábla csokit meg minden ami a szemem elé kerül..és van úgy,hogy folyamatosan ezt csinálom:(

:((((((((

2011. ápr. 28. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:

162 cm / 50 kg mellett mi a szart akarsz fogyni???????????

mondjuk baromira érdekelne, hogy milyen sokat eszel, ha tényleg ilyen gebe vagy...

sportolj, ha formátlan vagy és hízz pár kg izmot!

2011. ápr. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!