Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1 hónap alatt...

Hogyan tudnék 1 hónap alatt lefogyni diéta nélkül?

Figyelt kérdés
Lányok segítsetek nekem Mindjárt itt a nyár és le szeretnék fogyni de nem túl sokat. Most télen felszedtem pár kilót és nem érzem jól magam a bőrömben 162 cm vagy és 50 kg nagyon sokat eszem, de tényleg és nincs önakaratom, sajnos nem tudom letenni a kaját. Mit csináljak hogy 1 hónap alatt leadjak pár kilót?csipőből és comból szeretnék fogyni 4-5 kilót? De nem akarok diétázni
2011. ápr. 28. 20:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
sokan mondják,hogy hülye vagyok,és hogy nagyon csinos!De nem érzem jól magam a bőrömben főleg amikor meglátok egy vékony lányt...
2011. ápr. 29. 20:40
 12/12 anonim válasza:
Naponta kocogj 30-40percet persze először nem bírod folyamatosan. Mondjuk egy perc gyaloglás 2 perc futás,és minden nap egyre többet bírsz majd. Egy hónap után már észre sem veszed majd hogy nem áltál meg:) 5kg tuti lemegy sokkal frissebben,jobban érzed majd magad,ha du csinálod mondjuk vacsi elött egy órával,étvágyad sem lessz akkora. Szomszédom minden nap megy kocogni már egy éve,és 30 kg-tól szabadult meg:)
2012. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!