Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 500-800 kalória, heti...

Napi 500-800 kalória, heti 4-5x futás, + hasizom,10-12 kg felesleg.2 hónap alatt lemehet?

Figyelt kérdés
Egésségtelen, nem fogod bírni, blablabla, tudom. A kérdésre válaszoljatok, légyszives.
2011. máj. 1. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ja, bele is halhatsz.
2011. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ha kitartó vagy megoldható
2011. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Le. Haláli élményben lehet részed. :)
2011. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kanóc válasza:
10 kiló ennyi mozgással még napi 1500 kalóriával is lemegy, és az nem is lenne egészségtelen, és nagyobb eséllyel bírnád (ha nem most kezded a futást), blablabla.
2011. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 hét után elájulsz
2011. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lemehet 10 kg, napi 500 kalóriával, és mindennapos futással, DE utána visszahízol 20-25 kg-t, úgy, hogy nem zabálsz csokit, csak rendesen eszel .. és akkor az már megállíthatatlan lesz. amúgy egészségesen is le lehet adni két hónap alatt 10 kg-t de ha te vissza akarod hízni, akkor hajrá. naponta de NAPONTA futás, bicikli, rubint réka torna, és 1000 kcal, úgy lefogysz 2 hónap alatt 10 kg-t de annyira hogy vissza sem hízod!!!
2011. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1000 kcal is koplalás

ha eddig semmit nem sportoltál, akkor ennyi sport mellett a mostani étkezési szokásaid mellett is meglesz a 8-10 kg

2011. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, elszántság kérdése.


Én megcsináltam. És élek. :)


De kb. ugyanennyi időbe telt, míg visszaállt a normális kerékvágásba az anyagcserém. (sokat fájt a hasam a normális kajáktól, valószínű terhelőbbek, mint azok, amiket a fogyi alatt eszegettem hébe-hóba..).


Attól, hogy én is így fogytam le senkinek nem ajánlom ezt a módszert.

Én 78 kg-ról fogytam le 63 kg-ra.

Sajnos én a 2 véglet vagyok.

Ezt úgy értem, hogy ha napi 3-szor étkezem keveset és érzem, hogy "tele" van a hasam, (ilyenkor azt gondolom, hogy ha mozgok is, sokkal többet kell edzenem a mai kajálás miatt) ezért inkább csak egyszer eszem (dél körül) így már délutánra kopog a szemem és jobban megy az edzés is, mert tudom, hogy kevés kalóriát vittem be, így kevesebb edzéssel is megy majd a "gyors" fogyás.


Készülj fel a kemény holtpontokra, akkor kell erősnek lenned.

Mivel háztartást vezetek és majdnem mindennap főzök, így nagyon nehéz volt megállni, hogy amikor férjem elé tettem a fincsi kajákat ne üljek le mellé és egyek én is... De sikerült, megálltam, hogy ne egyek.


Elkezdeni a legnehezebb a fogyit, meg a vége felé a legrosszabb, amikor már sóvárog a tested a szénhidrát gazdag kajákért..


Jól gondold át, hogy ezt a módszert választod e... mondom, én nem ajánlom.

2011. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megpunnyadnak az izmaid vagyis elveszted a formád.

Miért ne tudnád megemelni a napi bevitelt 1200kalra,de főleg fehérjéből akkor?

Elhízni nem fogsz tőle az biztos és legalább kivéded a teles-zart zokni külsőt.

Egyébként meg ha sportoló vagy,mert ugye határidőre-versenyre fogysz be a súlycsoportba-másképp nem állítanál fel ilyen szűk időkorlátot-,akkor az edződ simán elmondhatná és válaszolna a kérdéseidre.

2011. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
le, nagy árakkal, kockázattal de le!
2011. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!