Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 500-800 kalória, heti...

Napi 500-800 kalória, heti 4-5x futás, + hasizom,10-12 kg felesleg.2 hónap alatt lemehet?

Figyelt kérdés
Egésségtelen, nem fogod bírni, blablabla, tudom. A kérdésre válaszoljatok, légyszives.
2011. máj. 1. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit ertesz azon hogy heti 4-5 x futas. En pl. minden masnap futok 20 km-t- Meg is van az eredmenye. De te nem irtad mennyit futsz,pedig eleg fontos. A felulesekrol is annyit hogy pl. en 400 felulest csinalok meg minden nap. Latszik is. De nem tudom te hany felulest csinalsz meg egy nap.
2011. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mióta futsz? mennyire vagy edzett? mert az is lényeges kérdés.mert sokszor olvasom hogy olyan fogyni vágyó emberek akik életükben semmit nem mozogtak leírják hogy majd heti 5x 40 percet futnak , mert könnyű ezt így elhatározni de egy kezdő már 5-10 perc után kivan és nem bírja. de ha bírod a futást és tényleg ennyit mozogsz akkor feleslegs 1200 kalória alá menni, nem fogsz gyorsabban fogyni csak kínzod a szervezeted. szóval mozogj sokat és egyél normálisan , könnyű kajákat.
2011. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem megy le,mert 500 kalóriabevitel mellett,nem lesz energiád ennyit tornászni...
2011. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a kalória mennyiség iszonyú kevés, tényleg nem fogja bírni sokáig a szervezeted... Egyébként nekem is két hónap alatt ment le 10 kiló, de én nem koplaltam, hanem meghatározott étrendet követtem, szoba bicikliztem, futottam, és mellette két hónapig szedtem Metabolt anyagcsere gyorsítás végett. Nekem sikerült, azóta sem jött vissza, viszont az étrendet (többé-kevésbé) azóta is tartom, és a futás is megmaradt :)
2011. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!