Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy fenék és fogyás! Mihez...

Nagy fenék és fogyás! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Le szeretnék kb. 5-6 kilót adni, 165 cm és 59 kiló vagyok jelenleg.

A fenekem pedig most akkora mint 1 ház :(

Le szeretném adni ezt a pár kilót és a fenekemből is + combomból is szeretnék fogyni,de nem ráformálni,hogy az izomtól még nagyobbnak tűnjön,hanem egyszerűen fogyni belőle. ( Azt sem szeretném ha a vádlim a sok mozgástól még nagyobb lenne) Előre köszönöm a válaszokat! 15/L


2011. máj. 4. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia:)

én is ezzel küszködök, igaz az enyém nem vészes, de nem is bejövös, ezért kitartás szempontjából elkezdtem írni erről egy blogot:) igaz ez az első nap...de ha gondolod, megadom a blog címét, és megláthatod, hogy mit eszek, mit mozgok...elég jo tapasztalatom van ebből...csak a kitartásom hiányzik, ezért irogatom ezt, mert igy talán jobban betartom:)

22L

2011. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha fogysz, valószínűleg mindenhonnan fogysz, így ha ilyen az alkatod, ez az arány megmarad.

Téged lehet, hogy zavar ez, szerintem meg jó, mert nőies, esztétikusabb, mintha hasra rakódna le.

De majd meglátod, hogyan alakul, 15 évesen még nem érted el a végleges formádat.

2011. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 170 cm vagyok 71 kg, és bőven van fenekem és mellem is, így arányos vagyok. A fenekemre már 1 hónapja 1 héten 5x edzek Rubint Rékával, természetesen mellette van kardió edzés is. Az eredmény látványos, mert azért kisebb lett, de a lényeg, hogy rengeteget formásodott!!!Megemelkedett, kikerekedett és feszes lett. Még mindig van popsim, de inkább az a "jajj de beleharapnék" típusú popsi. Egyáltalán nem zavar már, sőt inkább tetszik. Ebben a barátom is megerősített, mivel előtte mindig a melleimet istenítette, de most azt mondta, hogy a fenekem a befutó. Mindig simogatja, rácsap, azt mondja nagggyon tetszik neki.:)
2011. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:):) köszönöm a válaszokat amúgy lehet kipróbálom a Rubint rékás vidit.

első: érdekel a blogod,biztos nagyon jó :):)

2011. máj. 4. 12:32
 5/13 A kérdező kommentje:

megadod a blogod címét?:)

3-nak pedig

bocsi, leírnád a Rubint rékás videó teljes nevét?:)


köszönöm

2011. máj. 4. 12:34
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem majdnem mindegy milyen videóra csinálod, lényeg, hogy rendszeres legyen. én pl. Béres A. extra farizom-programját csinálom és már 4 (!) alkalom után érzem a változást :) nem lesz kisebb, csak formásodik. viszont ha a kajára is odafigyelsz picit, akkor pár cm-t biztosan fogysz onnan (meg lehet máshonnan is)
2011. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A blogcímet nekemiiiisss léccii :DD

Amúgy énis 15 vagyok,olyan 10-15 kg-ot kéne leadnom =//

2011. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rubint Réka napi 20 perc önmagadért (2008), nekem nagyon bevált.
2011. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

persze csajok itt van...nem baj ha minél többen olvassátok, annál inkább betartom a dolgokat:) meg hátha tudok szolgálni egy két hasznos tippel:)


[link]


üdv

22L

2011. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TOMAtm ***** válasza:
100%
akkora mint a ház?király...pakolnék bele :)
2011. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!