Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, ha az egyik...

Az normális, ha az egyik osztálytársnőm (15/L) 81 kiló? Szerintem ez elég szörnyű!

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is számít pl, hány centi, miért van elhízva, esetleg lelki okai vannak-e, netalán segítségre van szüksége hozzá.

Ha IGAZI és JÓ barátja lennél, segítenél neki, megbeszélnéd vele, és nem itt szólnád le őt. Szóval, mivel segíteni nem tudsz rajta, inkább törődj a magad dolgával. Bunkó s*ggfej.

2011. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..


ezt a kérdést ajánlom neked. ott az első hozzászóló voltam.

2011. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

NEKED miért szörnyű?


NEKI valószínűleg azért, mert a tinikorba lépve a hormonjai beindultak, és ezért hízott hirtelen sokat.

Hiába fogyózik, ötször annyi erőfeszítésébe kerül minden dekát leadni, mint másoknak.

Mellette folyamatosan to.sztatják, hogy hány kiló, hogy néz ki, és a többi. A fiúk legfeljebb leköpik, kiröhögik és megalázzák.


Erre ő vagy az evésbe menekül, mert az az egyetlen, ami okoz neki még valami örömet, vagy őrült diétába kezd, mindkét esetben súlyos testképzavar és betegségek lesznek a végeredmény.


Kivéve, ha sikerül az osztálytársaknak addig terrorizálni, hogy összeroppan, és öngyilkos lesz.

Ez nem vicc, sok ilyen eset történt az utóbbi időben.


Ezen kéne gondolkodni, hogy NEKI milyen 81 kilónak lenni.



Ismerős a téma, bár én nem voltam ennyi. (Akkor nem...) Nekem öreganyám igazi vidéki parasztasszony volt, addig nem csinálhattam semmit, amíg nem ettem meg, amit kiszedett. Az pedig egy felnőtt férfinak is bőven elég lett volna. Híztam is rendesen. Ha nem ettem, akkor gyakorlatilag szobafogság volt a jutalom, és este mindennek elmondott anyáméknak, akkor jött a következő adag.


Mikor meghalt, őrült diétákba kezdtem. Egy darabig fogytam... a végén napi két almát ettem, és rohantam futni, hogy ledolgozzam, nehogy elhízzak. Aztán kihánytam az almát is, mert bűntudatom lett.

Aztán, mikor már a síneken vártam a vonatot, mert ha nem tudok lefogyni, akkor meghalok... kiderült, hogy VAN egy igazi barátom.

2011. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te szörnyűbb vagy nála.
2011. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtul semmi közöd hozzá, ki hány kg...
2011. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én viszont normál súlyú vagyok és jól nézek ki. Őt viszont nemhiszem hogy bármelyik férfi szeretni tudná.

Egyébként kb 175cm

2011. máj. 16. 17:20
 7/14 anonim ***** válasza:

te is egy idióta korlátolt felszínes műp.icsa lehetsz már meg se haragudj! akkor fogsz ba.szott nagyot koppanni, amikor te már az 5. fiút akarod megtartani, de rá kell jönnöd, hogy mind csak a "baromi jó" tested akarja! míg ő vígan el lesz egy aranyos sráccal, aki szereti őt, és bármit megtesz érte. komolyan, 12 évesen több értelem szorult belém anno! gondolod, hogy mindenki úgy gondolkodik, ahogy te?

[link] talán számodra lehetetlennek tűnik, de elég sok férfi fantáziáját megmozgatja ez az alak...

2011. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

100 kg vagyok, 20-at már leadtam. 16 éves vagyok. 2 éve kb havonta váltogattam a pasijaimat (ÉN váltogattam őket, nem ők engem), helyesebbnél helyesebbek voltak, és egy deka zsír nem volt rajtuk. (hidd el, nem csak szerintem helyesek ;) ) Mindegyik szinte a tenyerén hordozott engme, bármit megtettek volna értem.


Mond csak, neked, mint tökéletes testű lánynak, van olyan ember az életben akire 1,5 éve 0-24 óráig támaszkodhatsz és megtesz érted mindent? Akár meg is halna érted? Kapsz te szinte naponta virágokat, bókokat? Mert én igen ;)


Ráadásul nem vagyok ilyen sz@r ember, mint te. Szerintem ásd el magad :))


Na csáó zsír - és agymentes kislány. :)


16/L

2011. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17:42 vagyok


Egyébként inkább maradok majd kb 70 kilónál, és nem fogyok le annyira, mint egy "átlagember". Valahogy a pasik a husisabb csajokat szeretik, tudod?;) Bár te erről mit tudhatsz, elvégre annyi eszed sincs, mint egy krumplinak. :)

2011. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te nagyon sötét vagy...

(Egyébként 175 cm-hez a 81 kg nem olyan szörnyű, azt hittem, hogy kb 160 cm, ahogy előadtad...)

Elmondanám, én a 165 centimhez voltam 83 kg, és akkor is volt pasim (nem is 1, bár erre nem vagyok büszke xD).

Utána bár lefogytam, de terhesség alatt felhíztam 90 kg-ra, mégsem hagytak el.

Ilyen fejjel/gondolkozással te vagy az kettőtök közül, akinek nem lesz senkije, mert egy pasinak max arra kellesz, hogy jól megb@$$zon (bocs a szóhasználatért, de ez az igazság...)

2011. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!