Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a főttkajás vacsorát...

Ha a főttkajás vacsorát elhagyom vagy kiváltom kefírrel, akkor pusztán ennyi változtatástól megindulhat a fogyás, ha egyébként nem tornázom és napközben a szokott módon étkezem?

Figyelt kérdés
Viszonylag kevés szénhidrátot eszem, és kevés finomított alapanyagot használok. cukros üdítők nasi/csoki elvétve 8kb heti 1 db túrórudi, v pár szem keksz). Szerintem nem nagyon van fölösleges kalória az étrendemben, de esténként azért a tányérnyi főzeléket-rizst feltéttel benyomtam eddig...
2011. máj. 18. 12:31
 1/3 komasa ***** válasza:
A mértékletesség a fontos! Este hat után már ne egyél, csak maximum egy almát, azt is csak akkor, ha kopog a szemed az éhségtől.Ehetsz vacsorára főtt ételt, csak ne edd tele magad. Minden étkezést akkor hagyj abba, ha már nem vagy éhes, de tudnál még enni. Ha keveset eszel, és sosem roskadásig tömöd magad, és kihagyod a szénhidrátot meg fog indulni a fogyás. Én már fogytam 5 kg-ot ezzel a módszerrel kb 1,5 hónap alatt. Sok sikert! Ja és az italod a szénsavmentes víz legyen, vagy maximum egy pohár 100% gyümölcslé.
2011. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne egyen hat után? és ha éjjel kettőkor fekszik le akkor 7 órán át éhezzen??
2011. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Általában 23 óra körül kerülök ágyba. 21 felé alszanak el a gyereke, még rendbeteszem a lakást, előkészítek ezt-azt reggelre, fürdés stb... és máris 11 fél 12 van.

Vacsorázni este 7 körül szoktam, és nem csak akkor, hanem egyébként sem eszem tele magamat, mindig tudnék még enni, de inkább iszom ha éhséget érzek, meg evés előtt is egy jó nagy pohárral indítok.

többnyire vizet (pí víz, én nem is bírom a szénsavat, sosem iszon bubisat), ritkábban édesítős házi szörpöt, néha limonádét szoktunk inni - főleg a gyerekek miatt), vagy téli időszakban mézes-citromos teát. Én kb 2 litert iszom egy nap.

A kenyeret is én sütöm magunknak és nem fehérlisztből, bár én alig eszem kenyérfélét.

húsféléhez általban nem eszem szénhidtárot köretnek, inkább zöldséget.

a mennyiségeimről meg kb azt tudom mondani, hogy feleannyit se eszem mint a férjem, de a 15 hós fiamba több kaja fér egyetlen étkezéskor mint amit én gyakran egész nap megeszem.

ma pl: reggeli hatkor ( a nagylányom maradéka): egy fél szelet teljeskiőrlésű házikenyér (vaj nélkül, mert azt lenyalta róla) egy vékony szelet csirkemellsonkával, meg egy fél paprika, plusz víz. Kb kilenckor egy fél alma. Délben a kicsi ebédmaradéka, egy fél tányér gulyásleves, a krumplit+ csipetkét + husit mind kiette, szóval zöldség volt a lében :-), és a második fogás maradéka: egy féltenyérnyi rántott hal, de ehhez ettem kb két evőkanálnyi rizst is.

Uzsiidőben ettem 1 almát, meg két falat banánt(anya, ez bajna, hajapd le, nem kéjem!)

Vacsorára mindenki levest evett, én kenyér nélkül, ebben volt sűrűje is, de 1 mélytányérnyit ettem összesen és a fiam kikunyerált belőle ezt-azt. Vacsi után kaptak túrórudit, az egyikből letört egy ujjpercnyi darab, azt bekaptam. És most kilenckor nagyon éhes voltam, ettem egy szelet sajtot meg egy fél almát.

2011. máj. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!