Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 20. -a van és még 1 kg-t...

Már 20. -a van és még 1 kg-t sem fogytam! Miért?!?! És az intervallum biciklizés is hatásos?

Figyelt kérdés

Centikben sem fogytam, ezt előre leírom.

Kb 2-3 dkg-ot fogytam!

105-tel zártam az áprilist, havi max 2 kg szokott lemenni... Ez is baromi kevés..

Most már nagyon elegem van ebből, így évekbe telik míg leadom az 50 kg feleslegemet! Fél év alatt -13 kg semmi.. egy nagy semmi!

Már ott tartok, hogy ilyen zsírégető micsodákat nézek, pedig eddig ilyen eszembe se jutott volna...


Az étkezésemben csak 1 dolog változott, hogy 2 naponta megeszek kb 12 gramm étcsokit...


Így néz ki egy napom:

Reggeli: kb 70 gramm glyx kenyér + csirkemellsonka (kb 50 gramm)

10 órai: valami kenyérpótló + 50 g cs.mellsonka vagy nagyritkán eper

Ebédre általában hús van, abból eszek sokat, ha rizs, akkor abból 1 kanálnyit, tésztából, krumpliból soha

Uzsi általában valamilyen gyümölcs, most épp eper, kb 10 darab

Vacsi 250 g sovány túró vagy rántotta 3 tojásból + trappista sajt


Áprilisig heti 6x bicikliztem 40 percet, ez ebben a hónapban kimaradt.. Szóval nem nagyon mozogtam (beteg is voltam..) lehet ezért nem fogytam? de akkor máskor miért csak 2 kg?


Na mind1, szóval ezentúl szeretnék intervallumos "edzést" csinálni a biciklin, mert unalmas az a 40 perc monotonitás.. 5 perc bemelegítés, 10 perc intervallum, 5 perc levezetés. Ezzel is lehet fogyni?


Nyáron min 15 kg-t szeretnék leadni...


Hol van a hiba?! (bocsi ha néhol kicsit értelmetlen vagyok, de most keltem fel)


Ja és 105 kg vagyok


2011. máj. 20. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem fogysz mert még mindig sokat eszel. Végig olvastam,hogy egy nap mi mindent burkolsz be (pl : 3 tojásból rántotta )ez mindent megmagyaráz. Nem megharagudni,de te kajával tömöd a fejed,és közben azon csodálkozol,hogy lassan fogysz. Más ennyi ételtől még hízna is.
2011. máj. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
jaja kicsit sokat bűnözöl...
2011. máj. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocsi első, de te hülyevagy? ez egy teljesen jó fogyokúrás étrend kevés szénhidráttal és soksok fehérjével, ami a TARTÓS fogyás titka. ne irogassunk már ilyeneket, semmi alapja, kedves kérdező az egyetlen amit hiányolok az étrendedből az a zöldség! nagyon nagyon fontos beviteli forrás.no meg igen a mozgás az mindenképpen kell! ha már jobban vagy akkor irány biciklizni megint! amúgy sok magyarázata lehet, hogy nem indult be a fogyásod. a szervezeted hozzászokott az alacsony napi kalóriabevitelhez,és ehez alkalmazkodik, mindent felhasznál, amit kap. ajánlanék neked egy konkét diétát, amivel nekem 2 hónap alatt 8 kilót sikerült fogynom: LEVEL diéta. szerintem ha most nem éhezel, akkor alatta se fogsz:) hátha ez beinditja a kezdő lökést. további szép napot!
2011. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TOMAtm ***** válasza:

estére sok a zsír.inkább jégsaláta.

vegyél spiropent vagy ha ódzkodsz az ilyesmitől,akkor igyál sok zöldteát(ez komolyan hat),meg króm-tartalmú kiegészítőt(elnyomja az éhségérzetet).

2011. máj. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia, teljesen jól csinálod!

nekem sem ment le, hasonló kategória vagyok.

voltam dokinál, annak ellenére, hogy fogyok, emelkedett a TSH szintem.

a doki is probalkozik segiteni, de nem nagyon tud.

jó hogy írtál, azt hittem én vagyok az egyetlen ilyen :(

2 kiló egyebkent teljesen jo (az heti fel kilo, idealis), nekem ha osszejon havi 1 kiló, mar orulok


hetfőtől probalok "csodadietat", hatha meginditja picit, tudom szanalmas vagyok, de en is el vagyok keseredve, hatha az picit meginditja. (Level dietat probalom, némi valtoztatassal)


Ha van kedved, irj privit

es ne add fel!


ja, l karnitin, c vitamin, krom kismertekben segit

2011. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! NEM eszel sokat (a 105 kilóhoz képest), nekem inkább az a gyanúm, hogy túl keveset vagy rossz az összeállítás. A kétnaponta csoki viszont felesleges, akkor is, ha csak egy falat, és akkor is hízlal, ha étcsoki. Ha édességet akarsz, egyél natúr joghurtot valódi gyümölccsel turmixolva + kevés édesítő bele + fahéj. Lehet enni csokit, de nem kétnaponta.

Az orvosi álláspont szerint fogyni kalóriadeficittel lehet.

[link]

Itt ki tudod számolni, miből mennyit kell enned, szénhidrát stb. Csak a fontot állítsd át kg-ra.

Ha kevés a kalória vagy a szénhidrát, NEM fogysz.

Heti 2 kg fogyás normális, jó, megtartható.

Türelem és mozgás. Nem tartom valószínűnek, hogy 1 év alatt híztál 50 kilót és egy nyár alatt 15-öt. Lefele sem megy gyorsabban, sőt!

Mielőtt elkezdtél fogyózni, voltál kivizsgáláson? Mert ha az elhízásnak kezeletlen betegség az oka, nem fogsz lefogyni.


Még egy: ha el akarod szúrni a teljesen jól és normálisan működő fogyókúrádat, akkor próbálj ki ilyen-olyan diétákat, amik koplalásra épülnek (pl. level). Lehet, hogy menni fog a -8 kg, de jönni fog helyette 16.

2011. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo, szerintem a kajad rendben van. Jo, ahogyan etkezel. Ha valamiben javitani akarsz meg, akkor en elkezdenek jobban lugositani. Tobb zoldseg(ugy is jon az idenye) es zold tea(en ugy megszerettem a fogyokura alatt, hogy meg ma is 2-szer iszom).


A sportot meg fogd fel ugy, hogy sport nelkul nem ehetsz, de ha sportolsz, azzal egetsz 600-800 kcal es akkor sport utan 400-500 kcalt nyugodtan ehetsz. A sport elott 40 perccel erdemes lenne 500 mg L-Karnitin-t bevenni es akkor egybol zsirbol egetsz(ha nem veszel be, akkor az elso 30-40 perc szenhidratbol egeted, es csak utana indul be zsirbol). Szerintem jol csinalod.


Legyen erod tovabb csinalni!


37F

2011. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csoki: Ha nem akarsz a csokirol lemondani, mert egy kicsit szabad azert bunozni, akkor szerintem nyugodtan ehetsz az edzesek elott 1 kockaval. Csak eppen az ize kedveert.


Es kezdj el lugositani + esetleg felso testre is edzegetni. Minel tobb izmot pakolsz Magadra, annal tobb kcal egetsz egy nap alatt.


Egy testzsirszazalekmerobe esetleg beruhazhatnal. (7-8 e Ft)

Es nem tudom, hogy a P90X-rol hallottal-e mar? Nezz utana a youtube-on. Kemeny, de nagyon jo. Ha vegigcsinalod a 3 honapot ugyanezzel a kajaval. (Talan meg egy picit tobb kajaval is.) Akkor garantalom, hogy 90 kg alatt leszel. Talan a 85-87 is meglesz. Es sokkal jobban fogsz mutatni, mert elkezd radrakodni az izom. Jokat fogsz aludni. Csomo elonye van.


37F

2011. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem sok kilót le tudsz dobni 3 hét alatt a te súlyodból ha a tojásdiátát csinálod, neten írd be h szegedi klinika diétája és ott találod a heti menüt. Én végigcsináltam, mellette semmi mozgás mert munka után hulla vok, egész nap gép előtt ülök. Szval az sem segít...75 kilóról indultam most 69 vagyok.


Sok sikert!

Kitartás :D

2011. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, te vagy az a lány aki még februárban 108kg volt, és arra gyanakodott, hogy valami hormonprobléma van.
2011. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!