Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1óra20perc torna segíthet...

Napi 1óra20perc torna segíthet abban, hogy leadjak 20 kg-t?

Figyelt kérdés
Első nap:norbi aerobic,Második nap:pilates, harmadik nap: cindy crawford erősítő torna, negyedik nap ugyanaz mint az első, az ötödik nap ugyanaz mint a harmadik, szombat -vasárnap: fél óra torna vagy ha van időm akkor kb másfél óra hastánc )A futást nem ajánlották ennyi súlyfeleslegnél. 4 hónapja mozgok rendszeresen,kisebb kihagyásokkal,de eddig még nem nagy változást látok. Közben az étrendemet is átalakítottam, cukros löttyök vizet vagy üres teát iszom, nagyon minimális édességet eszek, sok zöldség és gyümölcs, napi 5szori étkezés mellett. Lesz valami haszna? Néha úgy érzem ,hogy mindent rosszul csinálok :( Feladni persze nem fogom!
2011. máj. 25. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látom mikor van pihenőnap ill. írd egy napi étrendet!
2011. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontos étrend kéne, és egy héten 1 pihenőnap kötelező, az izmoknak kell pihenni is, többet ártasz vele, mint használsz, ha nincs pihenőnap.
2011. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát eddig hétvégén tartottam pihenő napot, szombaton, akkor igazából csak egy fél óra sétát iktattam be.Étrend: reggeli: egy pirítós ( barna kenyér) egy paradicsom és egy szelet sajt plusz egy pohár tej vagy egy kevés müzli,sovány tejjel, tízórai: egy alma, vagy egy natúr vagy egy gyümölcs joghurt ( light ), ebéd: minden nap főznek nekünk ebédet ( külföldön dolgozom egy hotelben)ez mindig változik , általában sok párolt zöldséggel,kevés fűszerrel és sóval.uzsonna: natúr joghurt szeletelt almával, vagy valami más gyümölcs, vacsora: saláta,egy szelet sonka vagy csirkehús,kevés sajt öntet nélkül, aztán még később megeszek egy joghurtot is. Nagyjából ilyesmit eszem. Amióta a hotelben vagyok rengetek gyümölcsöt és zöldséget eszem. ja és akkor a szombatot visszaállítom pihenőnapra!
2011. máj. 25. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok a gyümölcs.Ha nem bírsz lemondani róla,akkor délelőtt edd.

És kevés a fehérje.Ez legyen minden étkezésben.Hús,tojás,túró.

Az ilyen-olyan öntetek meg nem férnek bele a diétába,max akkor,ha már rókázol a natúr csirkemelltől,akkor lehet rá önteni valamit,hogy jobban csússzon.

2011. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo :-)))


Egyaltalan nem sok a gyümölcs. Es az sem igaz, hogy az öntetek nem fernek bele, bar tenyleg ajanlott inkabb kerülni öket. Teny, hogy több feherjet, hust kellene enned, de egyebkent nagyon jo. En ennel sokkal több gyümölcsöt eszem, megis sikerült fel ev alatt, eddig 34 kg ot leadnom. Sok sikert!

Ja, es en altalaban vacsorara eszem gyümölcsöt, es megis fogyok, semmi bajom. Erröl ennyit!

2011. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Akkor így folytatom,de megpróbálom növelni a fehérjét!

Ami lehet ,hogy egy hónapig nem lehetséges..de utána meg tudom oldani! :)

2011. máj. 29. 20:49
 7/7 A kérdező kommentje:
34kg!! Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! :) Remélem nekem is sikerülni fog a 20 kg egy év alatt..nem akarom elsietni :)
2011. máj. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!