Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhezéssel 1hét alatt hány...

Éhezéssel 1hét alatt hány kilót lehet fogyni?

Figyelt kérdés
SÜRGŐS!!
2011. máj. 25. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Ne hülyéskedj!! Éhezni baromság, főleg ebben a melegben nagyon rosszul lennél.

Én próbáltama egy fajta diétát, de én azt is éhezésnek éreztem, és nem tudtam végig csinálni.

Itt a zöldségszezon, egyél paradicsomot, paprikát, uborkát, ezek nem hízlalnak, és fogyni fogsz tőle.

2011. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy "böjtölés", az majdnem ugyan az. Biztos lesz vmi infó.
2011. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
napi kb felet. de azonnal visszajön,ahogy ételt veszel a szádba.
2011. máj. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem mozogsz, akkor talán felet, és az is víz. Ha rengeteget mozogsz, akkor víz+izom. Zsírból így minimálisat.


De miért egy héttel a nagyon fontos esemény miatt jön rá mkire a fogyózhatnék? Nem is értem. :(

2011. máj. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Előre kellett volna gondolkodni, nem az esemény előtt egy héttel kapkodni!
2011. máj. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha nem mozogsz aktívan legalább fél órát, akkor nincs zsírszövet égetés.

Így vizet, elekrolitot vesztesz, ami egészségtelen, hosszab távon ájulás, eszméletvesztés okozója lehet ilyen melegben, de nem fogyás.

2011. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha éhezel, leesik a vércukor-szinted, ami sok esetben járhat (!) ájulással!!!!

Akármelyik u.n. normális fogyókúrát elkezded csinálni (=eszel is rendszeresen valamit), egy hét alatt általában 2,5 - 3,0 kg-val leszel könnyebb. Ez nem azt jelenti, hogy ennyit fogytál, csak azt, hogy kiürültek a bélcsatornák, és ennyivel vékonyabbnak tűnsz. A valódi fogyáshoz azért ennél több kell!!!

2011. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem akarom magam éheztetni és semmi fontos esemény nem lesz a közeljövőben pusztán csak kíváncsi voltam hogy körülbelül mennyit lehet.És köszönöm hogy nem bunkó válaszokat küldtetek!
2011. máj. 26. 07:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Súlytol függ. de olyan 1-3 kiló max. ez víz ami elöször lemegy.
2011. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem az első héten öt kiló lement így, a másodikon három.

De a dologhoz hozzátartozik, hogy a harmadik-negyedik naptól kezdve nem bírtam felkelni az ágyból, még a vécére is alig bírtam kimenni.

Utána végül csak hat kiló jött vissza, de két kiló mínuszt normális diétával is meg lehet csinálni akár egy hét alatt is úgy, hogy közben marad életed.

2011. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!