Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már egy ideje csinálom Rubint...

Már egy ideje csinálom Rubint Réka videoját, és abban az első 30 perces részben Réka azt mondja "már kerekedik is a popsim". (Többi alább? )

Figyelt kérdés
Én azt hittem hogy egy izmos popsi nem olyan kerek mint husisabb társai (gondoljunk csak a kerek popójú, nem épp izmos néger lányokra). Szóval akkor egy izmos popsi nem lapos? Vagy rosszul tudom? Köszi előre is!! :)
2011. máj. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az izmos popsi egyáltalán nem lapos, hanem kemény, és szépen ívelt, nem pedig lötyögő, és szétterebélyesedő. :)
2011. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerinted a fiuknak melyik tetszik jobban, az izmos ívelt, vagy a "csapkodnivaló" :D gömbölyű? :))
2011. máj. 29. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim megőrül a gömbölyű, kerek fenekemért. Úgyhogy megéri edzeni rá. ;)
2011. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oks oks meglesz, gratulálok a popsidééért!!! :)))
2011. máj. 29. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó edzést kívánok neked is, remélem eléred a célodat. Viszont egy jó tanács, a popsi részhez csinálj álló helyzetben guggolásokat, és kitöréseket is, mert ezek a gyakorlatok fogják megemelni a feneket. Ha ezeket kihagyod, akkor szép kemény feneked lesz, de nem lesz tartása. Én sem szerettem az elején a guggolásokat, de megéri csinálni, mert nemcsak a feneket, hanem a combokat is szépen formálja. :)
2011. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :) Úgy hallottam hogy a guggolásnál nem szabad teljesen lemenni mert az roncsolja a térdet. Szerinted ez igaz?
2011. máj. 30. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már több éve tornázok Réka meg Béres Alexandra dvd-re, de eddig még a térdemmel nem volt gondom, egyszer sem fájt. Szerintem ez annak köszönhető, hogy mindig szabályosan csináltam már az elejétől fogva a guggolásokat, és a kitöréseket. A lényeg ezeknél, hogy a hasadat, és popsidat szorítsd meg, húzd ki magad, és soha ne engedd, hogy a térded a boka elé kerüljön! Csak addig menj le ameddig szabályosan tudod megcsinálni a gyakorlatot, ne szaladj elsőre biztos hogy nem tudsz majd teljesen vízszintesig lemenni, de nem is ez a lényeg, hanem hogy szabályosan csináld a gyakorlatokat. Ha már lazábban fog menni, akkor lehet kicsit lentebb menni, de vízszintes alá ne menj sose! Tapasztalatból mondom, hogy már az elejétől kezdve nézd magad tükörben, vagy akármilyen tárgyban ami a tükörképedet mutatja (nálam a kikapcsolt tv :)), így szemmel látható, mikor csinálod a fáradtság miatt rosszul a gyakorlatokat. A térded érdekében ezeknél a gyakorlatoknál mindenképpen fontos a pontosság, inkább pihenj egy kicsit, de aztán csináld jól a gyakorlatot, mint egy huzamban lenyomni az egészet rosszul.
2011. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm, nagyon hasznosak a tanácsaid!! Lehet egy utolsó kérdésem? Az lenne, hogy mennyire érzed ezeket a tornákat hatásosnak, és hogy emellett ügyelsz a táplálkozásodra és ha igen hogyan. Csak akkor válaszolj ha nem tartod tolakodónak vagy ilyenek!! :)
2011. máj. 30. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem tartom tolakodásnak a kérdéseidet. :) Mivel a válasz kicsit hosszú, ezért írtam neked email-t. Remélem tudok benne hasznos tanácsokat írni!

2011. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hűűű elolvastam, nagyon szépen köszönöm!!! Amint lesz egy kis időm átolvasom és elgondolkodok rajta!! Köszönöm szépen még egyszer! :)))
2011. jún. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!