Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend mire jó? Fogyókúr...

Ez az étrend mire jó? Fogyókúra, hízókúra vagy testsúlymegtartás?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2db kalács vajjal megkenve,két bögre kakaó

Ebéd: egy mély tányér lecsó,egy zsemle

Vacsora: még nem ettem,de vszínűleg megint lecsót fogok,vagy valami hideget(szendvicset,sonkával.) meg kakaóval

ezen kívűl ma ettem egy jégkrémet.


2011. máj. 30. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
ez hízókúra
2011. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha szerencsés alkat vagy (illetve mozogsz), akkor hízni nem fogsz tőle, de hogy fogyni sem, az biztos.


Naponta 5x egyél, este pedig csak fehérjét pótolj.

2011. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Határozottan hízókúra, tele van ROSSZ szénhidráttal!
2011. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig 5ször ennyit ettél, fogyókúra, ha negyed ennyi, hízókúra, ha ennyit és mozogsz is valamit, akkor súly tartást. Viszonyítás kérdése:D
2011. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hízókúra? Kcal szempontjából inkább nagyon sz@r fogyókúra. Lecsó 120 kcal kb., 1 kakaó is max. 150, a zsömi 150. Kalács - attól függ.


De szerintem az 1000 kcalt sem éred el, ráadásul mindenféle baromságokat eszel össze.

Inkább reggelizz - tízóraizz - ebédelj - uzsizz és vacsizz normálisan. (az egyetlen értékelhető a lecsó volt, mert abban la. van valami zöld, ne' adj isten vitamin is lehet. Meg nekem a kakaó, de csak mert imádom :))

2011. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez fogyókúra lenne :)

Azért ennyitől nem fog elhízni a kérdező. Egy teljesen átlagos napi menüt írt le.

(én hasonlókat eszek, de szoktam még mellé uzsonnázni is.. és 176cm/63kg vagyok, teljesen normális :)

2011. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 db kalács az rengeteg! Ráadásul vajjal! És egy bögre kakaó több, mint 150 kcal, bár az tényleg attól függ, miből van-zsíros-e a tej, cukros-e a kakaó. Jobban megnézve ennyi adat nem elég, hogy kalács meg vaj meg lecsó meg jégkrém, mert nem tudjuk milyen, miből készült stb. Kérdező, számoltad hány kcal?
2011. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez semmi.

Én tömegelésnél kb ennyit reggelizek. Jó nem nyomom a kakaót, meg a kalácsot, de mittomén hamburger, pizza néha lemegy mellette még csoki is, 1 év alatt nem híztam tőle semmit zsírban, 2 hónap edzés kihagyáskor viszont felugrott 5 kiló. Mozogni kell, ez a kulcs.


De lecsóra mehet tojás is nyugodtan, megy be vele legalább protein is úgy.

2011. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!