Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúra egyszerű étrend...

Hízókúra egyszerű étrend mellett? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sovány alkat vagyok, édesapám is az, tehát valószínű tőle örököltem. Nagyon szeretnék hízni, de sajnos nincs keret a különböző nassolnivalókra stb.


Egyszerű, megszokott kaják mellett lehet hízni?

(Esetleg tud valaki valamilyen bevált vitamint, amitől tényleg hízik az ember?)


2011. jan. 9. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugy hallottam, hogy a B és a multivitaminoktól nagyon megjön az ember étvágya.
2011. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Vékony alkatú vagyok, nálunk ugyenez van anyai ágon. Sszóval genetikailag én is nehezen hízok.

Ahogy az első válaszoló is írta a B vitamin valóban étvágygerjesztő hatású..De ez nem elég, nekem pl. van étvágyam, nagyon ritka, hogy nincs.. Sajnos én sem tudom, hogy hogyan és mit kéne ennem, hogy annak tényleg hatása legyen... Sok olyan ételt eszek ami elméletileg hízlal mégsem látszik meg rajtam, illetve úgy oszlik el, hogy nagyon minimálisan veszem észre.

2011. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom és én is várom a válaszokat
2011. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amik nekem beváltak 1-2 kg felszedésére (végre nem olyan vagyok mint egy csontváz):

vajas nutellás kenyér tejszínhabbal

túrós/tejfölös/cukros tészta (nyamii :D)

sook sültkrumpli majonézzel

fuh, ha még jut eszembe írok :)

2011. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 escrogar ***** válasza:
ne is gondoljátok, hogy a nassolás jó arra, hogy hízz, ugyanis zsírt szedsz fel. konditeremben gyúrjatok, lábra is, mellé fehérjedús étrend, és pár hónap alatt felszalad pár kiló izom.
2011. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
kedves utolsó arra nem gondoltál, hogy esetleg nő a kérdező vagy bármelyikünk?
2011. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 escrogar ***** válasza:
miért, nő csak akkor lehet szép, ha puhos? a férfiak nagy részének bejön a nőtípus, akin van egy kis izom. az meg, hogy gyúrás mellett izmosodsz-e, az étrendtől függ.
2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem nassolni kell.Ahogy írták konditermi súlyzós edzés.

Szénhidrátnak meg ehetsz jóval több rizst.

2011. jan. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sikerült hízni?
2012. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!