Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos! Nagyon kövér vagyok a...

Fontos! Nagyon kövér vagyok a koromhoz képest és leszeretnék fogyni, de ha fogyok, megfog nyúlni a bőr a kezemen. Így is már eléggé lötyög, mivel zsíros. De ha lefogyok akkor hogy tüntethetném el azt a nagy lötyögő megnyúlt bőrt? :/

Figyelt kérdés
Fontos! Nagyon kövér vagyok a koromhoz képest és leszeretnék fogyni, de ha fogyok, megfog nyúlni a bőr a kezemen. Így is már eléggé lötyög, mivel zsíros. De ha lefogyok akkor hogy tüntethetném el azt a nagy lötyögő megnyúlt bőrt? :S Nagyon szomorú vagyok.! :' ( Milyen edzés csináljak? Van evezőpadom.Nagyon szomorú vagyok.! :' ( Milyen edzés csináljak? Van evezőpadom.
2011. jún. 4. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

majd átteszik a modik


A lefogyás legtutibb módja,ha befejezed a zabálást,és elkezdesz pl gyerekadagokat enni.

2011. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Attól a lógó bőr még nem lesz jobb... -.-" :O
2011. jún. 4. 19:11
 3/14 anonim válasza:
0%
először fogyjál le hallod és utána foglalkozz a lógó bőrrel-.-
2011. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A bőr az szépen vissza fog menni. Ez nem úgy működik hogy egyszer kinyúlik és úgymarad, nyugi :)

Nézd át a fogyis kérdéseket, millió tippet fogsz találni.

2011. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kedvesem, nem kell koplalni és mondjuk mozogni kell mellé. a mennyiséget a kajában minőségre cseréled. és szépen nekiállsz futni, kondizni, sportolni vmit...
2011. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szia!

épp most szálltam le a sífutógépről :D

én is most kezdtem el edzeni,meg diétázni!

ha gondolod csinálhatjuk együtt,úgy könnyebb lesz!

egyébként találtam egy nagyon jó diétát,mindenki csak dicséri! meg többen mondták,h téll hatásos

2011. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Érteeem...de úgy fogyóózom,h naponta csak 1x eszem..ez a leghatásosabb és leggyorsabb múdszer...viszont...gáz,miwel a bőröm már így is lóg,hiszem duci vagyok...akkor mi lesz ezután? :O
2011. jún. 4. 19:18
 8/14 anonim ***** válasza:
hány éves v? ha még fiatal, nem fog lógni a bőröd
2011. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

De már alapból lóg... :'(

2011. jún. 4. 19:19
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
azért lóg,mert hájas..ha izmos lenne nem lógna
2011. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!