Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan és látványosan szeretn...

Gyorsan és látványosan szeretnék kb 8kg ot hizni, mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 11:50
 1/6 anonim válasza:

Hízni? :) Hát sok-sok töltött káposzta, rakott krumpli :)

A helyedben elmennék egy táplálkozás szakértőhöz, ha megengedheted anyagilag, ő konkrét étrendet tud neked összeállítani, egyéni igényeid alapján. Az interneten biztos talász több elérhetőséget is.

2009. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hízni? nem nehéz

én is nagyon vékony voltam és elhatároztam hogy hízni szeretnék ettem sokat rengeteg húst nem mozogtam nagyon ellustultam egy év alatt jött rám 10 kiló

sajnos nem tetszik ez és inkább leszeretném adni nem vagyok kövér de aakor már inkább vékony legyek mint ilyen nagy lett a combom és a fenekem

szóval gondold meg

2009. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!!Én adok neked 2 kg ha kell:D:D(Hihi)a hasamból!!
2009. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csináld azt mint én mivel hideg vpolt nem nagyon tudtam kimozdulni!!Egyél nassolj és ne mozogj annyit csak ami muszály:PNekem sajnos össze jött és most az elenkezöjét akarom mint te vagyis fogyni a hasamból:P
2009. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nehogy hallgass a fentiekre!!!

ha nem mosozgsz, igen, tényleg olyan leszel mint ők. laza háj fog rád menni. MINDIG MOZOGJ!!!

és nem csokikkal kell tömnöd magadat, hanem egészséges ételekkel, sok vitamin, és ne kólát igyál meg hasonlókat, hanem vizet. mindenképpen szénsavmenteset, mert a szénsavas okozza a cellulitiszt. szoval inkább sokat sportolj, és egyél elegendőt, és úgy szép folyamatosan épül a csontozatodra az izom (amitől kerekebb) de annál formásabb leszel. nincs is szebb látvány egy egészséges, izmos, élettel teli embernél, akin látszik hogy gondozza magát és sportol!!!

2009. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is nagyon sovány voltam. elkezdtem szedni a fogamzásgátlót és híztam 10 kilot. a mellem is megnőtt
2009. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!