Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit mozogjak nyáron, hogy...

Mennyit mozogjak nyáron, hogy leadjak kb 20 kg-t?

Figyelt kérdés

Nagyon bele szeretnék húzni a fogyásba, mert elég alssan megy.. -1-2 kg 1 hónap alatt.

Szóval most vagyok 105, min 90 kg szeretnék lenni nyár végére.


Mennyit mozogjak? Most heti 5x 20 percet intervallum-biciklizek. Milyen mozgást iktassak még be? 2 óra séta? Vagy mi legyen? Napi 2x intervallum?


2011. jún. 6. 15:19
 1/9 A kérdező kommentje:

Főleg hogy dietetikus állította össze az étrendem, tényleg annyit eszek mint egy disznó :DD


Reggelire kb 60 g glyx kenyér + 100 g cs.mellsonka

10 óraira cs.mellsonka

Ebédre általában cs.mell vagy hal, ha rizs van, akkor 1 kanálnyit eszek belőle

Uzsi 1 alma, vagy 3-4 szem eper

Vacsi 250 g túró


Ez sok?!

2011. jún. 6. 15:22
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ennyi kaja mellett kb. heti 2-3 kilót kéne fogynod ilyen súlynál.

Egyébként ez a mozgás nulla. Menj el minden nap egy órát biciklizni és 1-2 órát sétálni. Minimum. Ha van időd, akkor többet is. Járj el úszni, az jó az ízületeidnek is. Ne azt nézd, hogy mennyi a lehető legkevesebb mozgás, hanem mozogj annyit, amennyit csak bírsz.

2011. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fél éven át napi 50 percet kardióztam, akkor még kevesebbet fogytam + sétáltam 2 naponta 1 órát...


Kb 1 hónapja intervallumozok, azóta 3 kg-t fogytam..

2011. jún. 6. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor inkább orvossal kéne konzultálnod. Ilyen súly és ennyi étel mellett még mozgás nélkül is többet kéne fogynod. Könnyen lehet, hogy valamilyen betegség akadályozza meg a fogyást, akkor azt ki kell kezelni.
2011. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi, kb 3 hónapja vizsgáltak ki..
2011. jún. 6. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor egyszerűen növeld a mozgást, azzal ártani nem fogsz magadnak, igyekezz az anyagcseréd gyorsítani. Az is lehet, hogy egyáltalán nem tudsz gyorsabban fogyni.

De ha semmilyen ötlet nem jó, akkor csináld azt, amit eddig, végül is azzal is fogysz, csak lassabban.

Btw nagyon nem mindegy, hogy kétnaponta egy vagy naponta két órát sétálsz (pont a négyszerese), és hogy alapvetően mennyire aktív életet élsz.

2011. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem élek aktív életet, suliba járok, ott meg egész nap csak ülni kell..

De most végre jön a nyár, és szeretnék aktívabb lenni, nem akarok itthon ülni napi 5 percnél többet...

2011. jún. 6. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá! Napi 3-4 óra aktív mozgás (bicikli, séta, úszás) bele fog férni az idődbe, emellett vállald át a házimunkát és ha van kertetek, akkor azt is. Ez nagyjából ki fogja tölteni a napod, és amíg felmosol vagy ilyesmi, addig is mozogsz, nem egy helyben ülsz.
2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fél éven át napi 50percet kardióztál,ráadásul több mint 100kilósan? Az lehetetlen hogy ne fogyj!Pláne ilyen kaja mellett. Biztos nem csúszik be nasi?
2011. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!