Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám le a szülésnél...

Hogyan adhatnám le a szülésnél felszedett majd 15 kg feleslegemet?

Figyelt kérdés

Alig eszem egész nap, inkább csak iszok, és többször eszek kevesebbet... A mérleg néha inkább csak felfelé megy. Egy éves kislányom mellett elég nehéz utánanéznem mindenféle fogyókúrának, próbálgatni azokat, és félek mindig csak csalódnék. Tudom a cukrot kellene kiiktatnom, de nem tudom milyen édesítőszert használjak. Nekem az Update egy kicsit sok, a 90 napos meg uncsi már 2 szer sikerült 12-15 kg-ot leadnom a 20-as éveimben de most fogggalmam sincs hogy induljak el miket szerezzek be???


32/N


2011. jún. 8. 11:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy szoptatsz e még? Én 14 hónapig szoptattam, utána mertem csak elkezdeni igazán mozogni és fogyózni kicsit. Amíg szoptattam, annyit mertem csinálni, hogy kevesebbet ettem és sok-sok km-t toltam a lányom, legalább ő is pihent még ha nem is aludt.Most már igyexem többet mozogni, bicajozunk a kislányommal, és vettem egy hoodia sprayt (leárazva 3e Ft-ért). Ennek az a lényege, hogy csökkenti az étvágyat. Teljesen bevált, lement néhány kg. Mivel kevesebbet eszem, szűkül a gyomrom. Nem tudom, hogy mondtam e újat?:)
2011. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha majd szaladgálni fogsz a kislányod után, akkor lemegy :D

sétáljatok sokat, ha tolod a babakocsit, az még nagyobb terhelés, tehát több kalóriát égetsz.


tésztát. lisztben gazdag dolgokat iktasd ki, egyél krumplit, rizst, sovány húsokat. sok zöldség, főzelék.

nem muszáj a cukrot teljesen kiiktatni, a lényeg, h feleslegesen ne vedd magadhoz. pl ne igyál cukros löttyöket, édességet se nagyon.


nem nehéz, egy év alatt le tud menni ez a plusz, csak egy kicsit oda kell figyelni.

ha rá tudod bízni a kislányt a nagyikra, akkor menj el a férjeddel bicózni, gyors tempóban sétálni, túrázni.


amiket leírtam kb mind "ingyen" van, csak időt kell rá szánni.

2011. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!