Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 17 napig vizen és gyümölcsö...

Ha 17 napig vizen és gyümölcsön élek fogyhatok?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok,ha 17 napig csak vizet iszok és gyümölcsöt eszek fogyhatok?


Az nem baj ha utána visszajön!


106 kg vagyok.


2011. jún. 10. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
izomból fogsz fogyni. és akkor gondolkozz el azon, hogy milyen izmok is vannak rajtad. Vázizmok, és ... igen, szívizom. Én nem javaslom ezt a koplalást, ha hosszú életet szeretnél.
2011. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De a mérleg kevesebbet mutatna?
2011. jún. 10. 00:14
 3/19 anonim ***** válasza:

Én csináltam már ilyet, és fogytam az igaz, de iszonyatra legyengültem! És előjött a veleszületett szívbetegségem is, ami előtte soha nem okozott gondot.

Szóval én nagyon nem ajánlom!

Inkább egészségesen diétázz.

2011. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És mennyit fogytál?

2011. jún. 10. 00:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lemegy pár kiló, de

1. Jobban nem fogsz kinézni, mert nem zsír, hanem víz meg izom "távozása" miatt mutathat kevesebbet a mérleg.

2. Beteg, kedvtelen, gyenge leszel, akár hosszú távú egészségügyi következményekkel is számolhatsz.


Mi lesz 17nap múlva, hogy ilyen gyorsan akarsz fogyni?

És eddig nem zavart a felesleg? Miért nem kezdtél el életmódot váltani, miért kell rögtön a hülyeséghez nyúlni?

2011. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem tudom megmondani, mert előtte már diétáztam, szóval nem ezzel a módszerrel kezdtem.
2011. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy lejjebb fogsz fogyni, de gyenge leszel mint az Algopirin. Bár ahogy elnézem falrahányt borsó amit írok (még csak nem is reagálsz az enyémhez hasonló válaszokra).

Ami a fogyáshoz kell: egészséges, napi háromszori, megfelelő mennyiségű étkezés és SPORT (igen sport, ezt nem lehet elkerülni ha fogyni akarsz és utána is egészséges maradni).

Én azt mondhatom hogy a te tested, te döntesz, ha legyengülni akarsz hát sok sikert... Viszont azt nem értem hogy ha nem baj ha visszajön akkor miért akarsz egyáltalán fogyni?

2011. jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jajaj! Víz és gyümölcs! A végén meg visz a mentő!!!!Többször és keveset, közben meg kondizni, annak lesz eredménye, nem pedig a hülye koplalásnak.
2011. jún. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
75%
ne is haragudj de ez hatalmas böszmeség amit tenni akarsz ha nem eszel normálisan csak beteg leszel de nem fogsz fogyni vagy is pár kilót majd mentő visz a kórházba ott normálisan megetetnek azokon a napokon mikor ott vagy és ennyit ért a fogyókúrád ez hülyeség!!!
2011. jún. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
utolsó: hagyd. Már mondtuk neki 3an hogy hülyeséget akar csinálni, de nagyon szelektíven olvas, vagy csak szimplán nem fogja fel, hogy maradandó károsodást szenvedhet.
2011. jún. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!