Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez az edzésterv, amit...

Jó ez az edzésterv, amit magamnak állítottam össze, vagy nagyon nagy combjaim lesznek tőle?

Figyelt kérdés

3hete kezdtem el Czanik Balázsra tornázni.Nagyon bejött nekem.Látni,hogy feszesedek,de érzem a ruháimon,hogy feszülnek.Próbálok hátfőtől-péntekig mindig mást csinálni délben amíg a kicsi alszik.Most itt tartok.

H:Czanik B:best of capoera-ból 44perc

K:Czanik B:Dukai Regina féle Capoeira 53perc

SZ:Rubint Réka:40perc extra popsi(Alakreform)

CS:ua H

P: ua K

Tudom először az izom nő,de utána le fog menni?Vékonyodni fog a lábam?Nem akarom abba hagyni,ha nem muszáj,mert ettől gyorsan feszesedett a fenekem.Kemény meló csak ez a ruhába fogyás hiányzik.


2011. jún. 14. 14:10
 1/2 bix ***** válasza:

no akkor tegyünk tiszába pár dolgot.


ha szénhidrát gazdagon eszel és megvan a fehérje is akkor izmot épít a szervezet.


ha az életbenmaradásért küzd, azaz nincs elegendő energia szénhidráttal fedezve a napi szükséglethez, akkor bont zsírt.


a kettő nem megy egyszerre. ezek szerint még mindig sok a szénhidrát a kajádban, egy kicsit fogj belőle vissza, több zöldség, hús, hal, fehérje akármi, csak kevesebb szénhidrátot vigyél be.


egyébként lehet ez csak sima "durranás" is, azaz az izom a terhelés miatt megduzzad picit ahogy töldődik fel tápanyaggal és regenerálódik. 3 hét alatt azért ilyen edzéssel sem fogsz komolyabban izmot építeni, mérlegelj főleg, ha lefele megy a súlyod akkor jó irányba haladsz

2011. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most picit pihizek.Sajnos meghúzódott a jobb combom hátul és 2hete fáj.Begyulladt az ideg.
2011. jún. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!