Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rántotta vajon megsütve? Így...

Rántotta vajon megsütve? Így kevésbé hizlaló?

Figyelt kérdés
Délelőtt akarok nehezebb, laktatóbb kaját enni, és rántottát gondoltam ki csirkehusival.Vajon is hizlalóbb nagyon a rántotta?Olajon tudom hogy kalóriadúsabb, de így?
2011. jún. 15. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
vajon hízlalóbb. Inkább vegyél oliva olajat tudom szörnyű íze lessz egy darabig de utána megszokod :D
2011. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fél-1 ek. olajtól nem lesz bajod. Az olívaolaj meg k.va drága, szóval azt - hacsak nem vagy pénzes - hanyagold rendszeres sütésre.
2011. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
süsd olaj,vaj nélkül teflon vagy kerámia serpenyőben
2011. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 liter olíva olaj 500-1000 forint között mozog-.- fú de drága és elég sokáig.... amúgy első vagyok.
2011. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Diéta alatt is megeszünk naponta 2 ezer kalóriát .

Most nehogy abból csinálj gondot ,hogy a vajadban mondjuk 90 kalória van ,az olajban meg csak 80. Az a 10 kalória különbség nem oszt nem szoroz a 2000 mellett.

2011. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olaj nélkül főtt tojás íze lesz a rántottádnak, még teflonban is. Ez egy. A zsírban oldódó vitaminok felszívódásához pedig kell az olaj, ez kettő.

1 evőkanál olajtól senki nem fog elhízni, és kevésbé fogyni nem.

Az olívaolaj szerintem is drága, van, aki "csak" a 400 Ft-os olajat engedheti meg magának, még ha ez itt egyesek számára elképzelhetetlen, akkor is.

Borzalmas íze viszont nincs, én nem érzem a különbséget, csak az illatában, de ha már megsült a rántotta, abban sem. Extra szűzzel viszont nem lehet sütni, erre figyelj.

Amúgy az olívaolaj is ugyanúgy hízlal, a kalóriatartalma kb. ugyanannyi. Döntsd el, hogy neked megéri-e, telik-e rá.


Mondjuk én a rántotta mellé nem ennék még csirkét is, azt tedd el délre. Egyél hozzá egy tál zöldséget vagy salátát. Gondolom, nem akarsz naponta 3 adag csirkét enni (az - bárki bármit mond - nagyon egészségtelen lenne), akkor viszont oszd be a kaját, mert estére éhen halsz, ha mident megeszel reggel.

2011. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon illenek össze, de ha szereted... :)

Én egyébként olaj nélkül csinálom a rántottát, jól megsütöm, mindenki hülyének néz, de én így szeretem. :D Próbáld ki, kicsit száraz, de szerintem finom.

Hogy hizlaló-e? A tojás 75 kcal, egy evőkanál olaj 90.

2011. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
legjobb, ha olyan serpenyőben sütöd, amihez nem kell se olaj se vaj.
2011. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocs az off-ért

extra sz olivával miért nem lehet sütni?

2011. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!